Magazin

Hadise’nin canını acıtacak yorum: “Atanamamış Jennifer Lopez!”…

Harbiye Açıkhava’da konser veren Hadise, sahne kostümleriyle tüm izleyenlere adeta ‘Dejavu’ yaşattı. Hadise’nin giydiği kostümler Jennifer Lopez’in ‘It’s My Party’ konser turunda giydiği kıyafetlerle neredeyse birebir aynı olunca sosyal medya olaya ilgisiz kalamadı. Erol Köse kostümler üzerinden Hadisi için çok konuşulacak bir yoruma imza attı.

EROL KÖSE’DEN HADİSE’YE ÇOK KONUŞULACAK YORUM:  FOSFORLU CEVRİYE!

Sahnedeki cesur dansları ve kıyafetleriyle adından söz ettiren ünlü popçu Hadise, yine eleştirilerin hedefi oldu. Harbiye’de şarkılarıyla sevenlerini coşturan Hadise’nin kıyafetlerinin, geçtiğimiz günlerde Antalya’ya konser veren yıldız şarkıcı Jennifer Lopez’in kostümlerine çok benzemesi olay oldu.

ELEŞTİRİLERİN HEDEFİ OLDU

Kıyafet seçimlerinde oldukça cesur olan ve genelde mayo tercih eden Lopez’in geçmiş konserlerinden birinde giydiği kostüme benzer bir kostümle sahneye çıkan Hadise’ye sosyal medya kullanıcıları yerden yere vurdu.

EROL KÖSE HADİSE İLE FENA DALGA GEÇTİ

Erol Köse İnstagram hesabından paylaştığı fotoğrafa “Atanamamış JLO yani @hadise , bu kez de kostüm araklayım derken Fosforlu Cevriye olmuş  Arefe gecesi çarpılacak Hafazanallah” notunu düştü. Hadise için “atanamamış Jennifer Lopez” benzetmesi yapan Köse, hızını alamadı. Hadise’nin giydiği fosforlu yeşil kostümünü de diline dolayan Köse, bu kıyafeti için Hadise’ye “fosforlu cevriye” benzetmesi yaptı.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu