Hadise’den kızkardeşi Derya Açıkgöz’e ültümatom gibi öğütler!

Ünlü popçu Hadise, kendisinin stil danışmanlığını da üstlenen moda tasarımcısı kız kardeşi Derya Açıkgöz’e adeta ültümatom gibi öğütler vererek uyardı.

Şarkıcı Hadise, Derya Açıkgöz’e ünlüler dünyasına dair 7 önemli öğüt verdi. 30 yaşındaki Hadise’nin kendisinden 3 yaş küçük kardeşi, modacı Derya Açıkgöz  ablasının sözünden çıkmadığını söyledi.

Hadise’nin stil danışmanı olan kardeşi Derya Açıkgöz cesur fotoğraflarını Instagram sayfasından paylaşınca rekor sayıda yorum aldı.

Derya Açıkgöz, Hadise’nin altın öğütlerini şu şekilde sıraladı. 1-Herkesle her yere gitme. 2-Evini kimseye açma. 3-Şöhretler dünyasına mesafeli dur. 4-Polemiğe asla girme. 5-Erkek arkadaşını dikkatli seç. 6-Her işe ‘evet’ deme. 7-Ortaklık kuracağın kişilerin geçmişini araştır.

Magazin ve şöhretler dünyasından kız kardeşini gözü gibi koruyan Hadise’nin kurallarına Derya Açıkgöz’ün de uyduğu konuşuluyor.

Derya Açıkgöz moda işine başlaması  konusunda kendisini ilk etkileyen kişinin ablası Hülya olduğunu açıklamıştı. Diplomasını aldıktan sonra İstanbul’a yerleşen Derya Açıkgöz, hedefinin moda masterı yapmak olduğunu söylemişti. “Ama bunun yerine İstanbul’a gelip iş hayatına atıldım ve Hadise ile çalışmaya başladım. Hadise ile çalışma hayatım başlayınca moda dünyasının içine tamamen girmiş oldum.” diyen Derya Açıkgöz; “Ben beğendiğim ve vücuduma yakışan parçaları giyerim. Sade olmayı sevsemde arada abartılı kıyafetlerde tercih ederim. Büyük aksesuarlar kullanmayı severim. Genç kızların öz güvenlerine hayranım. Kendi tarzlarını yaratmak için çaba gösteriyorlar. En sevdiğim renk kırmızı, kırmızıdan asla vazgeçemem” diyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]