Hadise reklam filmiyle dolar milyoneri oluyor

Hadise son zamanlarda paraya para demiyor. Ekranlarda sapsarı elbisesi ile güneş gibi parlayan şarkıcı Hadise, Sırma Grup’un reklamlarının yurt dışındaki yüzü olması karşılığında 2 milyon dolarlık teklifi prensipte kabul etti. Hadise dolar milyoneri oluyor.

Son zamanlarda özellikle prime timeda yayınlanan birçok reklamda onu gördük, görüyoruz. Türk Telekom ve Twist’in Reklamlarının ardından  son olarak anlaştığı Sırma Grup reklamlarının aynı zamanda yurt dışı reklam yüzü de oluyor. Türkiye’de yayınlanan Sırma Grup reklamları için 1 milyon 200 bin lira gibi bir ücret alan Hadise’nin satışları arttırmasının ardından Sırma Grup yetkilileri kesenin ağzını açtı ve ünlü şarkıcıya yurt dışı reklamları için milyon dolarlık bir teklif götürdü.

Ortadoğu ve Avrupa pazarında söz sahibi olmak isteyen Sırma Grup firması, yurt dışında yapacağı reklam kampanyasında da Hadise ile çalışmak istediğini belirtti ve Türk parasıyla yaklaşık 6 milyon TL’ya tekabül eden astronomik bir ücret karşılığında Hadise ile prensipte anlaştı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]