Habertürk’te Nurşen Mazıcı’dan skandal açıklamalar

Prof. Nurşen Mazıcı, Habertürk’te katıldığı programda gündem ile ilgili kullandığı skandal ifadeler yüzünden programdan kovuldu. Yaptığı açıklamalarla adeta sabır sınırlarını toplayan Mazıcı, konuşmasında yalanlanan argümanları kullanmaktan da çekinmedi.  Hain darbe girişimini ‘tiyatro’ olarak nitelemekte ısrar eden Nurşen  Mazıcı, “248 kişi öldürüldü, ben şehit demiyorum” sözleriyle adeta haddini aştı.  Program reklama girdikten sonra Mazıcı’nın programda olmadığı görüldü. Mazıcı, reklam arasında yayından kovulduğu öğrenildi.. Marmara Üniversitesi de Mazıcı’yı kınayarak yasal ve idari takibat başlatılacağını açıkladı.

NURŞEN MAZICI AÇIKLAMALARIYLA ÇİLEDEN ÇIKARDI

Habertürk’te Ece Üner’in sunduğu Enine Boyuna programına katılan Marmara Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Nurşen Mazıcı bir dizi skandal açıklamalara imza attı.

FETÖ darbecilerinin şehit ettiği vatandaşlara dil uzatmaktan çekinmeyen Mazıcı, “248 kişi öldürüldü, ben şehit demiyorum” diye konuştu. Kanlı darbe girişimine ‘tiyatro’ diyen Mazıcı, reklam arası sonrası programa devam ettirilmedi.

KAFA KESME PROVOKASYONUNA SIĞINDI

Yalan olduğu ortaya çıkan ‘askerin kafası kesildi’ provokasyonuna da sahip çıkan Mazıcı, FETÖ’nün darbe girişimi ile de AK Parti’yle ilişkilendirdi. Programın sunucusu Ece Üner’in ikazlarına rağmen özür dilemeyen Mazıcı, stüdyodaki diğer isimleri de adeta çileden çıkardı.
Programın sunucusu Ece Üner’in uyarısına rağmen özür dilemeyen Nurşen Mazıcı, reklam arasından sonra yayından kovuldu.

MARMARA ÜNİVERSİTESİ HAREKETE GEÇTİ

Skandal açıklamaların ardından Marmara Üniversitesi’nin Mazıcı hakkında  takibat başlatacağı öğrenildi. Mazıcı’nın skandal sözlerinin ardından açıklama yapan Marmara Üniversitesi Mazıcı’yı kınayarak yasal ve idari takibat başlatılacağını açıkladı.

Habertürk’ten yapılan açıklamada ise Mazıcı’nın şehitlerle ilgili ifadelerinin çizgiyi aştığı belirtildi.

İşte, Nurşen Mazıcı’dan skandal ifadeler:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]