Televizyon

“HABERTÜRK TV’NİN PELİN BATU ZAFİYETİ”

pelin-batu

Star gazetesinin sözünü sakınmayan kalemi Asabi Adam, Habertürk’te başlayan Kime Göre Neye Göre programını yazdı. Bu arada Pelin Batu ile Habertürk TV arasındaki istikrarlı ilişki, Asabi Adam’ın dikkatinden kaçmadı…

Kime Göre Bana Göre…

Habertürk Tv’de 2 haftadır Cuma geceleri yayınlanan bir program var. Adı, Kime Göre, Neye Göre… Kadrosu son derece ilginç, Cemil İpekçi, Cem Mumcu, Günseli Kato ve Pelin Batu… Habertürk Tv’de ilginç bir Pelin Batu zafiyeti olduğu kesin. Daha önce de Cem Mumcu ve Pelin Batu’yu aynı programda buluşturmuşlar ama sonra Batu’yu Tarihin Arka Odası’na kaydırmışlardı. Anladığım kadarıyla yönetim katı Pelin Batu’dan bir televizyon starı yaratma iştahını sürdürüyor. Her neyse program bu hafta çok konuşuldu zira yayına yansıyan tuvalet ihtiyacı fısıltısı medya sitelerinin gözünden kaçmadı.

Aslında burada çok ciddi bir haksızlık var zira ilginç bir dörtlü yan yana gelmiş. Böyle bir dörtlüyü idare etmek kolay değil ama moderatör koltuğunda oturan Ceren Akdağ Şahin işi iyi götürüyor. Ankara’da diplomasi muhabirliği yapıp sonra ekrana geçmiş bir isim Şahin ve gazetecilik günlerinin verdiği avantajla da zor bir işi iyi başarıyor. Bana göre bu programın en büyük dezavantajı Basın Kulübü’nden sonra ekrana gelmesi.

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun Soli Özel, Ceyda Karan ve Muharrem Sarıkaya’nın sorularını cevapladığı program dışında dişe dokunur ve seyirciyi ekranda tutacak bir program yapılmadı. Uzun lafın kısası iyi moderatör ve bu ilginç 4’lüyse bu program iş yapabilir ama önü ve günü sorunlu.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün