Güzel Köylü’de Kaan, Gül ve Cemal’in evlendiğini öğreniyor

Tam bir şehirli olarak yetişen Gül’ün İstanbul’dan kaçarak geldiği Ege kasabasında hayatı tamamen değişmesinin anlatıldığı sevilen dizi Güzel Köylü, 40. bölümüyle Star izleyicisinin karşısına çıkacak.

Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmenliğini yaptığı, Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin senaryosunu yazdığı “Güzel Köylü” nün 40. bölümünde neler olacak?

Sultanana’nın eski sevgilisi Güzel Köy’de!
Gül ve Cemal’in evlendiğini duyan Kaan fenalaşıyor.

guzel-koylu-yeni-bolum

40. bölüm…

Sultanana’nın eski yavuklusu Firat’ın köye gelişi herkes için süpriz olur. Firat, Sultanana ile ilgili bildiği gerçekler yüzünden Sultanana’ya istediklerini yaptırmaktadır. Bu durum Nihal ve Sude’yi rahatsız eder, Gül’den yardım isterler. Ancak Sultanana Gül ve Cemal’e hala tavırlıdır. Bu tavır Firat tarafından da desteklenince Gül neye uğradığını şaşırır.

Öte yandan Kamuran, Gül ve Cemal’in evlendiğini öğrenir ve ortalığı birbirine katar. Firat da bu olayı dinleyip, Kamuran’a hak verip de Gül ve Cemal’in boşanması gerektiğini savununca, Cemal çareyi Niyazi’ye anons yaptırmakta bulur. Niyazi, Gül ve Cemal’in evlendiğini tüm köye anons edince Kaan fenalık geçirir ve hastanelik olur. Ancak hastanede kendine gelen Kaan’ın Gül ve Cemal için beklenmedik planları vardır.

Yayın Günü: 25 Mart Çarşamba
Yayın Saati: 20.30 / Yeni Bölüm – 40.blm
Yapımcı : Gold Film
Yönetmen : Mustafa Şevki Doğan
Senaryo : Baykut Badem ve Filiz Ekinci
Oyuncular: : Gizem Karaca (Gül), Mehmet Ali Nuroğlu (Kaan), Berk Cankat (Cemal), Ahmet Mümtaz Taylan (Hüsnü), Zerrin Sümer (Sultan Ana) , Ali İpin (Yusuf), Esin Civangil (Kamuran), Erkan Sever (Muhtar Niyazi), Ömür Özdemir (Hikmet)…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]