Güzel Köylü’de Gül ve Cemal’i zor günler bekliyor

Star TV’nin sevilen dizisi Güzel Köylü 8 Nisan Çarşamba akşamı yeni bölümüyle saat 20:00’de ekrana gelecek. Peki Güzel Köylü’nün yayınlanacak 42. bölümünde neler olacak?

İşte Güzel Köylü’nün yeni bölümünden tüyorlar:

Gül ve Cemal’i zor günler bekliyor!

Tam bir şehirli olarak yetişen Gül’ün İstanbul’dan kaçarak geldiği Ege kasabasında hayatı tamamen değişiyor…

Mustafa Şevki Doğan’ın yönettiği, Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin senaryosunu yazdığı “Güzel Köylü” 42. bölümüyle ekrana geliyor.

Güzel Köylü 42. bölüm konusu:
Kamuran ve Kaan Gül’ü sinir etmek için ellerinden geleni yaparlar.

Hüsnü’nün muhtarlık hayali bitiyor.

Niyazi ve Nihal barışınca Niyazi, Ankara’ya milletvekili adayı olarak gitmeken vazgeçer. Tekrar köyde muhtar olarak görevine devam edecektir. Niyazi’nin bu kararı Cemal’in ailesini oldukça zor duruma sokar. Çünkü Hüsnü muhtar olduğunu sanıp, Sultanana’ya iyice kafa tutmuştur. Gül ve Cemal, Cemal’in ailesini bu durumdan kurtarmak için Sultanana’yla bir kez daha konuşmaya karar verirler. Ancak Sultanana inadına devam eder, geri adım atmaz. Bu durumda Gül ve Cemal’i zor günler beklemektedir.

Öte yandan Kamuran ve Kaan iyice evlilik havasına girmişlerdir. Kamuran ve Kaan, Gül’ü sinir etmek için ellerinden geleni yaparlar. Kamuran bir yandan da Gül ve Cemal’in yaşadığını evi merak edip gizlice eve bakmaya gidince olanlar olur. Kamuran evde Gül’ün kafasını karıştıracak bir delil bırakmıştır ve Gül o delili bulur.
Yapımcı    : Gold Film
Yönetmen : Mustafa Şevki Doğan
Senaryo    : Baykut Badem ve Filiz Ekinci
Oyuncular: : Gizem Karaca (Gül), Mehmet Ali Nuroğlu (Kaan), Berk Cankat (Cemal), Ahmet Mümtaz Taylan (Hüsnü), Zerrin Sümer (Sultan Ana) , Ali İpin (Yusuf), Esin Civangil (Kamuran), Erkan Sever (Muhtar Niyazi), Ömür Özdemir (Hikmet)…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com