Güzel Köylü’de Cemal ve Kaan kavga ediyor

Tam bir şehirli olarak yetişen Gül’ün İstanbul’dan kaçarak geldiği Ege kasabasında hayatı tamamen değişmesinin anlatıldığı Güzel Köylü 44. bölümüyle 22 Nisan Çarşamba akşamı saat 20:30’da Star’da ekrana gelecek. Peki Güzel Köylü’nün yeni bölümünde neler olacak?

Mustafa Şevki Doğan’ın yönettiği, Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin senaryosunu yazdığı, Berkan Öztral’ın görüntü yönetmenliğini üstlendiği “Güzel Köylü” nün 44. bölümünden detaylar…

Güzel Köylü 44. bölüm konusu:
Kaan’ın planları suya düşüyor. ..Cemal ve Kaan kavga ediyor.

Gül’ün yaptığı plan sonucunda Kaan, Kamuran’la evlenmekten vazgeçtiğini açıklar. Kaan, Gül ve Cemal’in aralarının açıldığını ve ayrılmak üzere olduklarını düşünmektedir. Amacı Kamuran’la sözü atarak tekrar Gül’le barışmaktır. Bununla ilgili Gül’le tekrar yakınlaşmak için ona küçük süprizler hazırlar. Gül ise bu küçük süprizleri Cemal’in yaptığını düşünür. Ancak sonuçta bunları yapanın Kaan olduğu anlaşılınca Cemal olaya el atar ve Kaan’la kavga eder.

Bu kavga neticesinde Kamuran’ın küpe olayının tamamen bir yanlış anlaşılma olduğu öğrenilir ve Kaan yaptığı hatayı düzeltmek için tekrar Kamuran’la sözlenecektir. Ancak Kaan ve Kamuran barışma aşamasında gizli bir anlaşma yaparlar. Ve bu anlaşma Gül ve Cemal’i zor durumda bırakacaktır.

Yapımcı    : Gold Film

Yönetmen : Mustafa Şevki Doğan

Senaryo    : Baykut Badem ve Filiz Ekinci

Oyuncular: : Gizem Karaca (Gül), Mehmet Ali Nuroğlu (Kaan), Berk Cankat (Cemal), Ahmet Mümtaz Taylan (Hüsnü), Zerrin Sümer (Sultan Ana) , Ali İpin (Yusuf), Esin Civangil (Kamuran), Erkan Sever (Muhtar Niyazi), Ömür Özdemir (Hikmet)…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]