Gürkan Uygun ve Necip Memili’nin yeni dizisi “Kehribar” başlıyor…

ATV’nin yeni dizisi “Kehribar” 18 Mart Cuma akşamı ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor.

ATV’nin yeni dizisi “Kehribar” 18 Mart Cuma akşamı  ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor.

İddialı dizinin oyuncu kadrosunda Gürkan Uygun, Ayça Varlıer, Necip Memili, Özge Özder, Aslıhan Güner, Nazmi Kırık, Fırat Altınmeşe, Yağmur Aydan, Umut Karadağ, Sibel Taşçıoğlu gibi isimler bulunuyor. Yönetmen koltuğunda Hülya Bilban otururken senaryosunu Sinan Tuzcu ve Ali Aydın üstleniyor.

Çekimleri Mudanya’da yapılan Süreç Film Ali Gündoğdu’nun yapımcılığındaki dizinin konusu ise; Sessiz, sakin, kendi deminde yaşayıp giden Orhan Yarımcalı’nın, Almanya’dan yirmi yıl sonra memleketine dönüşünü, çektiği hasretlik, sevdiklerinden uzak kalmasına sebep kin ve bitmeyen öfkenin hikâyesini anlatıyor “Kehribar”.

KEHRİBAR’IN HİKAYESİNDE NELER VAR?

Nam-ı diğer “Yarımcalı Orhan’’ın Türkiye’nin en meşhur kabadayılarından biri olma hikâyesi olarak gelişecek. İlk ve tek aşkı Leyla’dan ayrı yaşadığı yirmi yıl boyunca, kendi içine kapanıp, bir gün içinde ki yalnızlıktan geri dönüşünün hikâyesi…

Kehribar dizisinin yayınlanan fragmanlarıyla oldukça dikkat çekti. Dizi, ATV kanalının son dönemde en iddialı dizi pojesi olarak gösteriliyor. Dizide Gürkan Uygun ve Necip Memilli’nin yanı sıra başarılı oyuncu Ayça Varlıer de ağırlıklı bir rolle dikkat çekiyor.

Kehribar, cuma geceleri yayınlanan ve geçen hafta erken final yapan Eve Dönüş dizisinin yerine ekrana gelecek. Yeni dizi Kehribar, Cuma akşamları oldukça oldukça önemli yapımlarla reyting rekabetine girecek.

Dizi; TV8’de ekrana gelen Survivor, Star’da yayınlanan Kiralık Aşk ve Fox TV’de yayınlanan Karagül dizisiyle çetin bir reyting savaşı verecek.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]