Gupse Özay’ın “Görümce”sine ünlü akını!

Görümce filminin dün akşam Kanyon Cinemaximum’da yapılan galasına adeta ünlüler akın etti. Cuma günü vizyona girecek olan Görümce filminde Buğra Gülsoy, Gupse Özay, Eda Ece başrolü paylaşıyor. Beyaz perdede gösterilmeden ününe ün katan Görümce filmi ilk kez dün gece izleyicisiyle galada buluştu. Türk halkının dikkatini çeken bir konuyu gelin-görümce atışmalarını konu alan komedi filminin yönetmen koltuğunda ise Kıvanç Baruönü oturuyor.

Gupse Özay senaryosunu yazdığı yeni filmi için “Film çok komik, mütevazilik yapamayacağım çünkü kaptanımız çok iyiydi. Filmi çekerken çok eğlendik. Ekibe aşık oldum” ifadelerini kullandı. Başrol oyuncularından Buğra Gülsoy “Bu film görümce olmak istemeyen görümcenin hikayesi” derken filmin yönetmeni Kıvanç Baruönü; “Yaklaşık 6 aydan bu yana ön hazırlığıydı, senaryosuydu, çekimiydi derken, tatlı bir heyecanın sonundayız. Umarım beğenilir” diyerek temennisini dile getirdi.

İtalyan asıllı oyuncu Danilo Zanna “Filmi yaparken ne kadar iyi olduğunu biliyorduk, hepimiz çok heyecanlıyız” derken; çekimler sırasında evlilik teklif alan filmin oyuncularından Özlem Öçalmaz, Görümce’yi hayatının filmi olarak nitelendirdi.

Özay, en son Kristal Elma Ödülleri’ni sunarak oyunculuk ve senaristlik sonra sunuculukta da iddialı olduğu göstermişti. Oyunculuğunun yanında senaryosuna imza attığı “Deliha” filmiyle dikkat çeken Gupse Özay, yine senaryosu kendine ait sinema projesiyle gündemde. BKM’nin yapımcılığında çekilen “Görümce” isimli filmin hikayesini kendi hayatından yola çıkarak yazdı. Abisi henüz evli değilken gelin adayına çok çektirdiğini itiraf eden 32 yaşındaki Özay o günlere gülümseyerek bakıyor. ‘Kocan Kadar Konuş’ serisinin iki filmini de yöneten Kıvanç Barıönü Görümce filminde de yönetmen koltuğunda oturuyor.

Görünce adlı filmde Buğra Gülsoy, Gupse Özay , Eda Ece, Zeynep Kankonde, Danilo Zanna, Dilşah Demir, İnci Pars, Özlem Öçalmaz kamera karşısına geçti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]