Medya

Güneş’in “Mutlu Musun Ekrem” başlıklı haberine AK Parti milletvekilinden tepki

AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Güneş'in büyük tepkilere neden olan "Mutlu musun Ekrem?" manşetine tepki gösterdi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Güneş gazetesinin büyük tepkilere neden olan dünkü “Mutlu musun Ekrem?” manşetine tepki gösterdi.

AKP İstanbul Milletvekili ve aynı zamanda MKYK üyesi olan Mustafa Yeneroğlu, Güneş gazetesinin, dün Hakkari’de 4 askerin hayatını kaybettiği saldırıya ilişkin haberi “Mutlu musun Ekrem” manşetiyle vermesine sosyal medyadan tepki gösterdi.

Yeneroğlu, Güneş gazetesinin bugünkü nüshasının manşetiyle ilgili olarak şu paylaşımı yaptı:

“Bu manşeti atanları şiddetle kınıyor, aklı selime davet ediyorum.Ekrem İmamoğlu ile siyaseten ayrı noktalarda olsak bile, şehitlerimiz karşısında sevinebileceğini düşünecek kadar insafsız ve izansız değilim.Bu dil saldırılara kapı aralamaktadır.Gazetecilik değildir. Yapmayın, yazık!”

 

Güneş’in “Mutlu musun Ekrem?” manşeti gün boyunca sosyal medyada tepki görmüştü. Güneş gazetesinin yayın yönetmenliği görevini sürdüren Turgay Güler, Ülke TV’de Ekrem İmamoğlu ile yaptığı röportaj sırasında tavrı nedeniyle de büyük tepki almıştı.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı