TelevizyonYerli Dizi

Güneşin Kızları dizisinin hayranları Acun Ilıcalı’nın peşinde

Kanal D’de ekrana gelen Güneşin Kızları dizisinin fanlarının dizinin erken final yapma ihtimalinden dolayı seslerini TV8 ve Acun Ilıcalı’ya duyurma ısrarları devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan yoğun bir kampanya yürüten fanlar #GüneşinKızlarınaBirŞansAcun etiketiyle yaptıkları paylaşımlarla seslerini duyurmaya çalışmış ve dizilerinin erken final yapmadan yayın macerasına devam etmesini sağlamaya çalışmışlardı. Güneşin Kızları dizisinin fanları yaptıkları paylaşımlarla etiketlerini sosyal medya Twitter’da TT yapmayı başarmışlardı.

FANLAR İÇİN DİZİNİN KURTULUŞ ADRESİ TV8

Fanların TV8 ısrarı tüm hızıyla devam ediyor. Bu kez de yine sosyal medya üzerinden aynı kampanyalarına devam eden dizinin fanatiklerinin tek derdi Güneşlin Kızları’nın hikayesinin normal bir biçimde sona ermesi yani final yapması. Kanal D’de her geçen gün bu ihtimalin zayıfladığının farkında olan fanlar son bir umut olarak Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8’i kurtuluş adresi olarak görüyor.

Yapımcılığını Süreç Film’den İnci-İsmail Gündoğdu’nun yaptıkları Güneşin Kızları dizisinin yönetmenliğini Sadullah Celen yaparken dizinin senaryosunu ise Deniz Dargı ve Cenk Boğatur yazıyor.

Güneşin Kızları dizisinin oyuncu kadrosunda ise  Emre Kınay (Haluk), Evrim Alasya (Güneş), Tolga Sarıtaş (Ali), Burcu Özberk (Nazlı), Berk Atan (Savaş), Hande Erçel (Selin) gibi isimler yer alıyor.

GÜNEŞİN KIZLARININ FANLARI SOSYAL MEDYAYI MESKEN TUTTU

Güneşin Kızları reyting sorunu yaşadığı için gün değişikliğine gidilmişti. Diziye son bir şans vermek isteyen Kanal D yönetimi Güneşin Kızları’nı Cumartesi akşamına almıştı. Ama bu hamle de Güneşin Kızları’na beklenen reytingi vermedi.

Bu gelişme karşısında tedirginlik yaşayan dizinin fanları çareyi TV8 ve de Acun Ilıcalı’da gördü. Seslerini duyurmak isteyen fanlar şu sıralar “TV8denİsteğimiz” etiketiyle yoğun bir paylaşım bombardımanı yapıyorlar.

Twitter’da etiketlerini TT listesinde 1 numaraya taşımayı başaran fanlar şu ana kadar istedikleri karşılığı bulabilmiş değiller. Acun Ilıcalı’nın fanların taleplerine cevap verip vermeyeceği, verecekse de nasıl bir cevap vereceği tam bir muamma.

 

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı