“Günay Musayeva, işadamı Öncü Sönmez’le beraber” haberine yalanlama

Yaklaşık bir yıldır Özlem Yıldız’la aşk yaşayan işadamı Öncü Sönmez’in Günay Museyeva ile yeni bir aşka yelken açtığı haberine yalanlama geldi. İşadamı Öncü Sönmez’in Tolga Karel’in eski eşi Azeri manken Günay Musayeva ile birlikte olduğu iddiasının gerçek dışı olduğu ifade edildi.

Aralarında yaşanan anlaşmazlık sonucu Özlem Yıldız ile kısa süre önce ayrılan işadamı Öncü Sönmez’in Musayeva yeni bir aşk yaşadığı haberi medyada yer aldı. Azeri manken Günay Musayeva ile işadamı Sönmez, , geçtiğimiz akşam İstinye Park’taki Masa adlı restoranda görüntülendi. Bu fotoğraf ikilinin birlikte olduğu şeklinde yorumlandı.

Mekanda saatlerce sohbet eden ikili, görüntülendiklerini fark edince ayrı araçlarla oradan ayrıldı. Nişantaşı Sess’te tekrar buluşan çift, orada da gazetecileri karşısında görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi. Mekan çıkışında Sönmez’in aracına binen Musayeva, kendilerini görüntüleyen muhabirlere, “Bu haberi ve fotoğrafları kullanmayın lütfen, rica ediyorum” dedi.

Gunay_Musayeva

MUSEYEVA’NIN AJANSINDAN YALANLAMA

Günay Musayeva’nın bağlı bulunduğu ajanstan haberle ilgili açıklama geldi. Yazılı açıklamada Musayeva ve Öncü arasında bişr ilişki olmadığı ifade edildi.

Açıklama şöyle:

Asil Çağıl Event Office’e bağlı olarak çalışan modelimiz Günay Musayeva’nın, bugün bazı gazetelerde yer alan iş adamı Öncü Sönmez ile birlikte olduğu haberleri gerçeği yansıtmamaktadır.

Günay Musayeva’nın arkadaş grubundan tanıdığı bir isim olan Öncü Sönmez ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır. Medyada yer alan haberlerdeki söz konusu fotoğraf, Nişantaşı’nda bir eğlence mekanının önünde çekilmiş ve doğru olmayan bir ifade kullanılmıştır.

Modelimiz Günay Musayeva , Bakü’den gelen arkadaşlarıyla İstinye Park’ta biraraya gelmiş ve Öncü Sönmez ile de orada karşılaşmıştır. Musayeva sonrasında arkadaşlarını Nişantaşı’na bırakan Sönmez ile kısa bir sohbetin ardından ayrılmıştır. Gündüz saatlerinde Nişantaşı’ndaki bir magazin muhabirinin bu esnada çektiği fotoğrafın altına yazılan ifadeler doğru değildir.
Asil Çağıl Event Office bünyesinde yer alan modelimiz Günay Musayeva hakkındaki haberin düzeltilmesi konusunda magazin basınından duyarlılık göstermesini rica ediyoruz.

Teşekkürler…

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]