Gülümse Yeter’in yeni bölümünde Sarp ve Yasemin yeni bir maceraya atılıyor

Show TV’nin yeni ve sevilen dizisi Gülümse Yeter yeni bölümüyle 23 Ağustos Salı akşamı (bu akşam) 6. bölümüyle ekrana gelecek. İzleyici Gülümse Yeter’in yeni bölümünde neler izleyecek? Gülümse Yeter’in yeni yayınlanacak 6. bölümünde neler olacak? İşte haberin detayları…

GÜLÜMSE YETER’İN 6. BÖLÜMÜNDE SARP VE YASEMİN’İN BAŞINA NELER GELECEK?

“Gülümse Yeter”in 6. bölümünde; Yasemin ve Sarp, Yasemin’lerin eski evine giderek bir maceraya atılırlar. Bu macera ikisini daha da yakınlaştırır. Yasemin artık Sarp’a olan duygularına karşı koyamaz hale gelmiştir. Daha mesafeli olan Sarp ise bir şekilde kendini hep Yasemin’in yanında ona yardım ederken bulmaktadır. Sarp’ın kovulması aile içinde şok etkisi yaratırken Cem’in babası Sezai de bu kararı sorgular. Cem’in Sarp’ı şirketten uzaklaştırma planı işleyecek midir? Kemal’le ilgili gerçekleri öğrenen Gül yıkılmıştır, çok sevdiği işinden bile uzak kalarak gerçeklerden kaçmaya çalışır.

Gülümse Yeter (3)

Kemal ise Seçil’le olan ilişkisini Gül’e açıklama derdindedir. Faturaları gören Hasan Efendi ise, hemen evle ilgili tasarruf tedbirleri alarak iki aileyi de bunlara uymaya zorlar. Bir yandan da Lütfü’yü gerçek bir işe sokma derdindedir. Ayten’in iş yapmama grevi sürerken kabak Nermin’in başına patlar.

GÜLÜMSE YETER 5. YENİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?
Show TV ekranlarında Gülümse Yeter rüzgarı esmeye devam ediyor. Dizide geçen hafta olaylar şöyle gelişti: Yasemin’in cep telefonu sevdası Sarp’la ilişkilerini bozar ve Sarp’ı Gül’e karşı zor durumda bırakır. Yasemin, Sarp’a kendini affettirebilmek için elinden geleni yapmaya çalışırken Gül’ün tepkisi de sert olur. İki kardeş arasında soğuk rüzgarlar eser.

GÜLÜMSE YETER’İN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği “Gülümse Yeter”in, başrollerinde; Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin rol alıyor.

“Gülümse Yeter”,  yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de olacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]