Gülümse Yeter’in 3. bölüm 2. fragmanında Yasemin oyun peşinde

Show TV’nin yaz ekranında başlayan ve kendisini sevdirmeyi başaran dizisi Gülümse Yeter’in 3. bölüm 2. tanıtımı videosu da yayınlandı. Gülümse Yeter’in yeni bölümü 2 Ağustos Salı akşamı saat 20:00’de Show TV ekranında olacak. Gülümse Yeter’in 3. bölümünde neler olacak? İşte, yeni bölümden ve yeni fragmanından detaylar..

GÜLÜMSE YETER’İN 3. BÖLÜM 2. FRAGMANINDA YASEMİNİN OYUNU ORTAYA ÇIKIYOR

Özdemir ailesi yerleşmek zorunda kaldıkları yeni evlerine alışmaya çalışmakktadırlar. Hayat onlar için giderek daha zorlaşmaktadır. Çünkü paraları tamamen tükenmiştir. Bu arada Yasemin bozulan telefonunun yerine yenisini almak için bir oyun oynamaktadır. Ama bu küçük oyunu her an ortaya çıkabilme ve Sarp’a mahcup olma ihtimali kuvvetle muhtemel gözükmektedir.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin‘in oynadıkları “Gülümse Yeter”in üçüncü bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı!

GÜLÜMSE YETER’İN 2. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

“Gülümse Yeter”in ikinci bölümünde; Yasemin’in Sarp’ın yıllardır aşık olduğu Gül’ün kardeşi çıkması işleri arap saçına çevirirken, Sarp bütün bu kargaşanın içinde Gül’e açılmayı kafasına koyup onu yemeğe çıkarttı. Yasemin’in ‘’eski’’ kocası Cem, Sarp ve Yasemin’in tanışıklığından habersiz bir biçimde Sarp’a iş teklif etti. Bütün bunlar yaşanırken beş parasız kalan Özdemir’ler paçayı kurtarma çalışmaları yapmaya başlamışlardı.

Gülümse Yeter (5)

Lütfü’nün fikriyle Amerika’ ya kaçma planları yapan aile en fazla havaalanına kadar ilerleyebilmişti. Yasemin ve annesi alıştıkları hayatı arayıp bocalarlarken, evin büyük kızı Gül kendini işine vererek olaylardan uzak durdu. Gül ve Kemal arasında da ast-üst ilişkisinin yanı sıra, başka duygular da işin içine karışmaya başladı. İki arada kalan Hasan ise, rahmetli patronu Şevki Bey’in emanetine sahip çıkmaya çalıştı.

Gülümse Yeter (7)

AİLE DEĞERLERİNE DE GÜLÜMSETEREK DOKUNAN KOMİK BİR HİKAYE

Show TV’nin yeni dizisi “Gülümse Yeter” izleyicisine hem kahkaha hem de aşk dolu bir hikaye ile beraber aile değerlerine de gülümseterek dokunan güzel bir hikaye sunuyor.

Gülümse Yeter (8)

İkinci bölümü ile ekrana gelen “Gülümse Yeter”in yönetmenliğini Serdar Gözelekli yaparken, senaryosunu Banu Kiremitçi kaleme alıyor.

“Gülümse Yeter” yeni bölümü ile Salı günü Saat 20.00’de Show TV’de!

İşte “Gülümse Yeter”in Üçüncü Bölüm İkinci Tanıtımı!

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]