Gülümse Yeter’in 2. bölümünde kaçış hikayesi hüsranla sonuçlanıyor

Show TV’nin yeni dizisi Gülümse Yeter yayınlanamayan 2. bölümüyle bu akşam(26 Temmuz Salı) ekrana gelecek. Gülümse Yeter’in 2. bölümünde neler olacak?Gülümse Yeter’in 2. bölüm 2. fargmanı yayında. Peki fragmandaki detaylarda neler yaşanıtor. Dizinin yeni bölümündeki Yasemin’in babası Özdemir’in kaçış planı nasıl sonuçlanacak?  İşte, Gülümse Yeter’in 2. bölümünden detaylar…

GÜLÜMSE YETER’İN 2. FRAGMANINDAKİ KAÇIŞ HİKAYESİ HEYECANLANDIRACAK

“Gülümse Yeter”in ikinci bölümünde; Yasemin’in Sarp’ın yıllardır aşık olduğu Gül’ün kardeşi çıkması işleri arap saçına çevirirken, Sarp bütün bu kargaşanın içinde Gül’e açılmayı kafasına koyup onu yemeğe çıkartıyor. Öte yandan, Yasemin’in ‘’eski’’ kocası Cem, Sarp ve Yasemin’in tanışıklığından habersiz bir biçimde Sarp’a iş teklif ediyor! Bütün bunlar yaşanırken beş parasız kalan Özdemir’ler paçayı kurtarma çalışmaları yapmaya başlıyorlar. Lütfü’nün fikriyle Amerika’ya kaçma planları yapan aile en fazla havaalanına kadar ilerleyebiliyor. Yasemin ve annesi alıştıkları hayatı arayıp bocalarlarken, evin büyük kızı Gül kendini işine vererek olaylardan uzak duruyor. Gül ve Kemal arasında da ast-üst ilişkisinin yanı sıra, başka duygular da işin içine karışmaya başlıyor. İki arada kalan Hasan Efendi ise, rahmetli patronu Şevki Bey’in emanetine sahip çıkmaya çalışıyor.

İKİNCİ BÖLÜMÜ YAYINLANAMAMIŞTI

“Gülümse Yeter”, hem kahkaha hem de aşk dolu yeni bölümüyle salı akşamı(bugün) saat 20.00’de Show TV’de ekrana gelecek. Yeni dizinin 15 Temmuz darbe girişiminden dolayı 19 Temmuz Salı akşamı 2. bölümü yayınlanamamıştı.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği “Gülümse Yeter”in, başrollerinde; Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin rol alıyor.

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi’nin yazıyor.

GÜLÜMSE YETER’İN İLK BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Bir yanda Civan ailesi diğer yanda ise herkesin özenebileceği rahat, lüks hayat yaşayan Özdemir ailesinin yolları birleşmişti. Dizideki karakterlere maceralar yaşatacak önemli olaylar gelişmişti..  Özdemir’in, en küçük kızı Yasemin biraz duygusal, evlenmek için can atıyordu.. Cem, ile evleneceği sırada babasının iflas etmesi Cem’in, onu terk etmesine neden oldu. Yasemin, girdiği bunalımdan çıkamamıştı. O sırada Sarp Civan, ile tanışarak Civan, ailesinin en küçük bireyi onla dertleşmiş ve iyi hissetirmek için herşeyi yaptı. Yasemin, sonunda gerçekten onunla ilgilenen birisini gördüğünde aşık oldu.

İşte “Gülümse Yeter”in 2. bölüm 2. fragmanı izle:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]