Gülümse Yeter yine bu hafta da zirveden inmedi

Show TV’nin dün gece yeni bölümü ile ekrana gelen yeni dizisi “Gülümse Yeter”, bu hafta da izleyicisini ekran başına kilitledi. Salı gününün liderliğini kimseye bırakmayan “Gülümse Yeter”, dördüncü bölümüyle tüm kategorilerde izlenme rekorlarını kırarak, birinciliği göğüsledi.

GÜLÜMSE YETER TÜM KATEGORİLERDE BİRİNCİ OLDU

Yayınlandığı ilk gününde herkesi ekran başına kilitleyen “Gülümse Yeter”, dün akşam yayınlanan dördüncü bölümüyle reyting sıralamasında zirveye oturdu. “Gülümse Yeter”, Total’de 4,45 izlenme oranı (rating), 16,59 izlenme payı (share), AB’de 3,58 izlenme oranı (rating), 13,54 izlenme payı (share), ABC1’de ise 4,65 izlenme oranı (rating), 16,00 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.

Gülümse Yeter (3)

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

İzleyicisine sunduğu, hem kahkaha hem de aşk dolu hikayesi ile beraber aile değerlerine de gülümseterek dokunan “Gülümse Yeter”in başrollerinde; Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin yer alıyor. Yapımcılığını MF Yapım’ın üslendiği dizinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli yaparken, senaryosunu Banu Kiremitçi kaleme alıyor.

“Gülümse Yeter” yeni bölümü ile 16 Ağustos Salı günü Saat 20.00’de Show TV’de olacak.

GÜLÜMSE YETER 5. BÖLÜM FRAGMANINDA İLGİNÇ DETAY

Yasemin, Yılmaz’la arasının bozulmasından dolayı üzüntü içindedir. Ne yapıp edip Yılmaz’la arasını iyi etmenin yolunu bulmayı düşünür. Ama Gül’ün Sarp’la ilgili açıklaması Yasemin’i şok eder.

GÜLÜMSE YETER 5. BÖLÜM FRAGMANI-İZLE

Show TV’nin yayınlandığı ilk bölümden itibaren seyircisinin gönlünde taht kuran yeni dizisi Gülümse Yeter’in 5. bölüm fragmanı yayınlandı.

İşte Gülümse Yeter’in 5. bölüm tanıtımı:

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com