Gülümse Yeter dizisi tüm kategorilerde zirvede yer aldı

Gülümse Yeter’in reyting başarısı göz kamaştırıyor. Show TV’nin yeni dizisi Gülümse Yeter, yayınlanan yeni bölümüyle tüm kategorilerde birinciliği göğüsledi. Gülümse Yeter aldığı yüksek izlenme oranları ile hem kanalının hem de yapım şirketinin yüzünü güldürdü. İşte, Gülümse Yeter’in dün akşam yeni bölümünün yayınlanmasının ardından aldığı kıskandıracak izlenme rakamı ve de sonuçları…

GÜLÜMSE YETER TÜM KATEGORİLERDE BİRİNCİ

Yayınlandığı ilk gününde herkesi ekran başına kilitleyen “Gülümse Yeter”, dün akşam yayınlanan altıncı bölümüyle reyting sıralamasında zirveye oturdu. “Gülümse Yeter”, Total’de 4,67 izlenme oranı (rating), 16,57 izlenme payı (share), AB’de 4,28 izlenme oranı (rating), 15,98 izlenme payı (share), ABC1’de ise 4,74 izlenme oranı (rating), 16,87 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.

Gülümse Yeter (3)

YASEMİN’İN SARP’A AŞKINI İTİRAF ETTİĞİ SAHNE EKRANA KİLİTLEDİ

Show TV’nin dün gece yeni bölümü ile ekrana gelen yeni dizisi “Gülümse Yeter”, herkesi ekran başına kilitledi. Salı gününün liderliğini kimseye bırakmayan “Gülümse Yeter”in dün akşam yayınlanan bölümünde Yasemin’in Sarp’a aşkını itiraf ettiği sahne izleyicileri ekran başına kilitledi.

GÜLÜMSE YETER’İN DENEYİMLİ KADROSU

Hem kahkaha hem de aşk dolu hikayesi ile beraber aile değerlerine de gülümseterek dokunan “Gülümse Yeter”in başrollerinde; Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin yer alıyor. Yapımcılığını MF Yapım’ın üslendiği dizinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli yaparken, senaryosunu Banu Kiremitçi kaleme alıyor.

GÜLÜMSE YETER’İN 7. BÖLÜM FRAGMANI-İZLE

 

“Gülümse Yeter” yeni bölümü ile 30 Ağustos Salı günü Saat 20.00’de Show TV’de ekrana gelecek.

Gülümse Yeter’in 7. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, sevilen dizinin 7. bölüm fragmanı:

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]