Gülümse Yeter dizisi ne kadar izlendi? 2. bölümde neler yaşandı?

Gülümse Yeter dizisinin reyting başarısı…. Show TV’nin dün gece yeni bölümü ile ekrana gelen yeni dizisi “Gülümse Yeter”, izleyicisini adeta ekran başına kilitledi. Salı gününün reytinglerde liderliğini kimseye bırakmayan “Gülümse Yeter” dizisi ikinci bölümüyle tüm kategorilerde izlenme rekorlarını kırarak birinci oldu.

GÜLÜMSE YETER’İN 2. BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Yasemin’in Sarp’ın yıllardır aşık olduğu Gül’ün kardeşi çıkması işleri arap saçına çevirirken, Sarp bütün bu kargaşanın içinde Gül’e açılmayı kafasına koyup onu yemeğe çıkarttı. Öte yandan, Yasemin’in ‘’eski’’ kocası Cem, Sarp ve Yasemin’in tanışıklığından habersiz bir biçimde Sarp’a iş teklif etti.Gülümse Yeter (1)

Bütün bunlar yaşanırken beş parasız kalan Özdemir’ler paçayı kurtarma çalışmaları yapmaya başladı. Lütfü’nün fikriyle Amerika’ya kaçma planları yapan aile en fazla havaalanına kadar ilerleyebilmiş Yasemin ve annesi alıştıkları hayatı arayıp bocalarlarken, evin büyük kızı Gül kendini işine vererek olaylardan uzak durmaya çalıştı.

Gül ve Kemal arasında da ast-üst ilişkisinin yanı sıra, başka duygular da işin içine karışmaya başlamıştır. İki arada kalan Hasan Efendi ise, rahmetli patronu Şevki Bey’in emanetine sahip çıkmaya çalıştı.

GÜLÜMSE YETER DİZİSİ NE KADAR İZLENDİ?

Yayınlandığı ilk gününde herkesi ekran başına kilitleyen “Gülümse Yeter”, dün akşam yayınlanan ikinci bölümüyle reyting sıralamasında zirveye oturdu. “Gülümse Yeter”, Total’de 4,67 izlenme oranı (rating), 17,23 izlenme payı (share), AB’de ise 3,75 izlenme oranı (rating), 14,98 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.

İzleyicisine sunduğu, hem kahkaha hem de aşk dolu hikayesi ile beraber aile değerlerine de gülümseterek dokunan “Gülümse Yeter”in başrollerinde; Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin yer alıyor. Yapımcılığını MF Yapım’ın üslendiği dizinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli yaparken, senaryosunu Banu Kiremitçi kaleme alıyor.

GÜLÜMSE YETER 3. BÖLÜM FRAGMANI-İZLE

Sevilen dizinin 3. bölümünün fragmanı yayınlandı. Yasemin’in babası Lütfi yurtdışına kaçmanın hesaplarını yapmaktadır. Ama her tarafta arandığı için Lütfi bey ve ailesi güvenilir adamları Hasan’ın(Erdal Özyağcılar) evinde kalmaya karar verirler. Ama evde pek rahat edemezler. Biletler ekonomi sınıfı da olsa alınmıştır. Ama Lütfi beyin kaçış planı acaba başarılı bir sonuç alınacak mı orası tartışma götürür gözükmektedir.

 

Gülümse Yeter” yeni bölümü ile 2 Ağustos Salı günü Saat 20.00’de Show TV’de ekrana gelecek.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]