Gülümse Yeter 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV’nin yeni başlayan sevilen dizisi Gülümse Yeter, 3. bölümüyle ekranlara gelecek. Gülümse Yeter’in 3. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı. Gülümse Yeter dizisinin fragmanını haberimizde bulabilirsiniz..Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin‘in yer aldığı “Gülümse Yeter” 26 Temmuz Salı akşamı saat 20:00’de Show TV’de olacak.

GÜLÜMSE YETER 3. BÖLÜM 2. FRAGMANI-İZLE

Show TV’nin yeni projesi “Gülümse Yeter” izleyicisine hem kahkaha hem de aşk dolu bir hikaye sunuyor. Romantik- komedi tarzındaki dizi salı akşamları ekrana geliyor. “Gülümse Yeter”in yönetmenliğini Serdar Gözelekli yaparken, senaryosunu Banu Kiremitçi kaleme alıyor.

GÜLÜMSE YETER’İN KONUSU

Hasan Efendi, Şevki Bey’in vefatına kadar 30 yıl boyunca yanında çalışmaktadır. Vefatından sonra da oğlu Lütfü Bey’in şoförlüğünü yapmaktadır. Cimri sayılabilecek boyutta tutumlu olan Hasan Efendi, bir pirinç tanesinin bile ziyan olmasına izin vermemesiyle tanınıyor. Alnının teriyle kazandığı paranın çarçur edilmesine müsaade etmeyen bir profildir.

Yasemin Özdemir ailesinin en küçüğü, Şevki Bey’in gözbebeği, güzelliğiyle dikkatleri çeken, arkadaşları arasında çok sevilen, eğlenceli, güldüğünde yüzünde güller açan genç bir kızdır. Ailenin en küçüğü olduğu için çok üstüne düşülmüş bir o kadar da şımartılarak büyütülmüştür. Aynı zamanda damarına basıldığında keçi gibi inatçı olabilen, gururlu, dediğim dedik, hazır cevap bir karakterdir.

Gülümse Yeter’de olaylar bu karakterlerin etrafında şekillenmektedir.

GÜLÜMSE YETER 2. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yasemin(Aslı Bekiroğlu)in ailesinin işleri bozulduğu için babası iflasın eşiğine gelmiştir. Büyük bir talihsizlik icra memurları ve avukatın eve gelme zamanı Yasemin’in evlenme anına denk gelmiştir. Yasemin’in babası Lütfü( Erkan Sever) artık bu durumu gizleyemez. ve dünürüne oldukça mahcup olur. Olayların vahameti bununla da bitmez. Yasemin’in evlendiği genç de babasının sözünü dinler ve Yasemin’i gelinliğiyle yolda bırakır. Özdemir ailesinin başındaki kara bulutlar giderek daha da kararmaktadır.

Yasemin babasının iflas haberinden sonra adeta yıkılır. Bir de müstakbel kocasının onu terk etmesiyle Yasemin için işler içinden çıkılmaz bir hale gelmiştir.

GÜLÜMSE YETER 2. BÖLÜM FRAGMANI

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]