Güldür Güldür’deki “yapımcı” skeci izleyenleri kahkahaya boğdu-izle

Güldür Güldür’ün en son yayınlanan 85 bölümündeki “Yapımcı” skeci izleyenlerden tam not aldı. Çağlar Çorumlu’nun dizi çeken bir yapım şirketi sahibini canlandırdığı skeçte oldukça komik diyaloglar vardı.

Ekranların sevilen eğlence programı Güldür Güldür Show yeni sezonda da Show TV’de ekrana gelmeye devam ediyor. Birbirinden başarılı oyuncu kadrosuyla TV izleyicisinin beğenisini kazanan Güldür Güldür Show, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya kendisine özgü mizah anlayışı ile yeni bir yaklaşım getiriyor.

Güldür Güldür Show’un oyuncu ekibi Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Özge Borak, Aylin Kontente, Erdem Yener, Çağlar Çorumlu, İrem Sak, Onur Atilla, Derya Karadaş, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Uğur Bilgin, Özgün Aydın, Ayşegül Akdemir, Kıvanç Baran Aslan  oluşturuyor. Ali Sunal ise programda bir nevi moderatör görevini yürütüyor.

Yapımcı skecinde yapım şirketi sahibi senaryo ekibiyle tutmamasının nedenlerini masaya yatırdıkları toplantı mizahi bir biçimde ekrana taşınıyor.

İşte 85 bölüme damgasını vuran Yapımcı skeci:

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]