Güldür Güldür’de Çağlar Çorumlu gerçeği

ŞADAN KABA/MEDYABEY

www.twitter.com/sadankaba2
[email protected]

Show TV’de ekrana gelen skeçlerden oluşan Güldür Güldür, şuan en dikkati çeken eğlence programlarından biri. BKM’nin yapımcılığında çekilen program Show TV’nin yüzünü güldüren nadir işlerinden.

Oyuncuların uyumu ve skeçlerin içeriği çoğu kez insanları yakalayıp güldürmeyi başarıyor.

Komple ekibi kutlamak gerekiyor ama bir isim var ki ona Güldür Güldür’ün başarısı konusunda özel bir paragraf açmak gerekiyor.
Başarılı oyuncu Çağlar Çorumlu’dan sözediyorum. Özellikle komedinin Çağlar Çorumlu’nun kendisini daha iyi ifade edebildiği bir alan olduğu kesin. Ses rengi, beden dili Çorumlu’nun komedi için çok uygun özelliklere sahip olduğunu gözler önüne seriyor. Güldür Güldür’ün internette en çok izlenen skeçlerinin başrolünde hep Çağlar Çorumlu’nun olması tesadüf değil.

TV dünyası uzun süredir ortaya çıkaramadığı komedyenini Çağlar Çorumlu ile bulmuşa benziyor.

SOSYAL MEDYA FENOMENİ ATİLLA TAŞ!

 

Sosyal medya fenomenliğinden şov ya da medya dünyasına transferlere şahit olduk ama şarkıcılıktan sosyal medya fenomenliği kolay görülür bir durum değil. Atilla Taş’ın kariyerinde hakikaten bir tuhaflık var. Kabul edelim ki Atilla Taş, sosyal medya fenomenliğini iyi kıvırdı, çoğu kez siyasi paylaşımlarıyla adından söz ettirmeyi başardı.

Sosyal medyada fenomenlik karın doyuruyor mu bilinmez ama birileri Atilla Taş’a şarkıcı olduğunu hatırlatması lazım. Kuru kuruya sosyal medya fenomenliği ne kadar sürdürülebilir ki? Hem, sosyal medyada fenomenlik sadece yeni bir kariyer için basamak olarak kullanılan bir pozisyon. Oysa Taş’ın zaten basmağa ihtiyacı yok. Onun zaten kitlelere taşıyan bir mesleği var.

Bakalım Atilla Taş, sosyal medyada klavye oynatmaktan ne zaman sıkılacak? Onu ne zaman bir single ya da albüm çalışması haberiyle göreceğiz, doğrusu merak ediyorum.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]