Güldür Güldür Show’un yeni sezon başlama tarihi belli oldu

Show TV’nin sevilen komedi programı Güldür Güldür Show, yeni sezonunu açıyor. Geçtiğimiz sezon aldığı yüksek izlenme oranları ile dikkat çeken eğlence programı Güldür Güldür Show’un yeni sezona başlama tarihi belli oldu. Sevilen oyuncu kadrosuyla Güldür Güldür Show’un yine Cuma akşamlarının iddialı yapımlarından biri olması bekleniyor.

CUMA AKŞAMLARININ ALTERNATİF PROGRAMI

Her kesimden izleyicinin beğeniyle izlediği Güldür Güldür Show yeni bölümleri ve yeni sezon sürprizleri ile yine Show TV’de olacak.guldur-guldur-show-6

Ekranların sevilen eğlence programı “Güldür Güldür Show” skeçleriyle yeni  28 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’de yeni sezona merhaba diyecek. Güldür Güldür, yeni sezona 119. bölümüyle girecek.

HANGİ YAPIMLARLA REYTİNG YARIŞINA GİRECEK?

Güldür Güldür Show yayınlandığı Cuma akşamları Kiralık Aşk, Kaçın Kurası, Arka Sokaklar, Bana Sevmeyi Anlat, Sevda Kuşun Kanadında dizileriyle rekabet yarışına girecek.

 

ÇAĞLAR ÇORUMLU’NUN ŞEVKET HOCA TİPLEMESİ YENİ BÖLÜMLERDE OLACAK

Güldür Güldür’ün oyuncu kadrosunda bir değişiklikliğe gidilmediği yine aynı ekibin yerini koruduğu tahmin ediliyor. Ekipten ayrılıp ayrılmadığı merak edilen Çağlar Çorumlu da programın yeni bölümlerinde olacak. Başarılı oyuncunun kırmızı eşofmanlarıyla dikkat çeken Şevket Hoca tiplemesi bu sezon da devam edecek.

Programın yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Güldür Güldür Show’un 119. bölüm tanıtımı için tıklayın

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]