Gülben Ergen ile ilgili yasak aşk iddiası ortalığı karıştırdı

Evli bir işadamı ile birlikte olduğu ileri sürülen Gülben Ergen’e Seren Serengil ve Yeşim Salkım’dan zehir zemberek sözler… Ortalık yine karıştı. Sosyal medya üzerinden yapılan göndermeler bugün Söylemezsem Olmaz programanı da konu oldu. İşte üçlü arasında yaşanan polemik krizi ve Gülben Ergen için yasak aşk iddialarının geldiği son nokta…

Şarkıcı Gülben Ergen, daha önce sessiz kaldığı yasak aşk iddialarına önceki gün sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı ve yalanladı. Gülben Ergen mesajında şimdilerde sözcülüğünü yaptığı organ bağışı kampanyasıyla ilgili de bir atıfta bulunarak “lan yazmaktan bıkmayan insancıklar, organ bağışlasalar da bir faydaları olsa” diyerek eleştirisini de yaptı.  Şarkıcının bu mesajına karşılık Seren Serengil sosyal medya hesabından zehir zemberek bir yanıt verdi. Uzun bir metin eşliğinde Gülben Ergen’e cevap veren Seren Serengil şunları yazdı:

“Evliyken evli bir adama mektuplar yazan, ilişki yaşayan, dernek sahibi, çocuklarının arkasına her olayda sığınan kıymetli anne… O yazdığın adamın da bir karısı bir çocuğu vardı. ‘Evden ayrılacaksın, boşanacaksın!’ diye direttiğin adamın da bir evladı bir de seven eşi vardı. Sana bir şey söyleyeyim mi… Ben susmam, ben yemin ettim… Şu Türkiye’ye senin o gerçek yüzünü göstertmeye ama Allah o kadar büyük ki benim bir çaba sarfetmeme gerek kalmıyor. Çekirge onuncu sıçrayışta yakalandı artık. ‘Seren’i susturttum’ demişssin vicdanını da susturabildin mi peki? Bana yaptıklarını, Yeşim’e yaptıklarını, eski eşinin eşine yaptıklarını sindirebildin mi? Sen kötüsün çekirge! Ama cennette cehennemde bu dünyada… Hep seni kıskanıyoruz hep sana takıntılıyız hep iftira atıyoruz diye kandırdın yıllarca herkesi, hepimizin canını yaktın… Şimdi başka bir kadının canını yakmana izin vermeyeceğim. Vermemeliyiz! Instagram yönetimini de arattır şimdi hesabımı kapatsınlar. Benim hesabım kapanır da seninkileri kim kapatacak bakalım”

Konuya daha sonra Yeşim Salkım da müdahil oldu. Yeşim Salkım hakkında yasak aşk haberleri çıkan Gülben Ergen’e üstü kapalı yüklendi. Bilindiği üzere Yeşim Salkım’ın Gülben Ergen’le yıllar öncesine uzanan bir husumeti bulunuyor. Gülben Ergen hakkında kendisinin eski kocası Hakan Uzan’la birlikte olduğuna dair iddiaları bulunan Yeşim Salkım, Ergen için sosyal medya hesabından şunları yazdı:

“Ey çifte standartlı ahlak yoksunu insanlar özellikle medyanın içinde olan ve her türlü haltı yiyip sonra örtbas eden cahiller siz giderken ben dönüyordum … Medya patronlarının ve paranın neyi nasıl yaptığını nasıl kapattığını iyi bilirim ben! Yıllarca yapmadığım her şeyi yazıp çizip beni yerden yere vurup bas bas bağırtıp ağlatıp duvarlara baktırdınız canınızın istediğini göklere çıkarıp aynı kaba tükürdünüz be ahlak yoksunları… Bu mevkiler paralar size kalır mı sandınız? Sokaktaki merhametli, vicdanlı insanları kandırdınız nasıl öleceksiniz nasıl can vereceksiniz? Bu dünyanın öbür tarafı da var ve gerçeği saklayamazsınız belki yıllar geçer ama ortaya çıkar. Sizin o kokuşmuş ahlak yoksunu değerlerinizi alın başınıza çalın … Dediğim gibi ağzınızda yalan varken konuşmayın! Sizden korkan sizin gibi olsun bizim bir Allah’a can borcumuz var onu da o verdi o alır … Ben öyle süslü kelimelerle kendimi asilzade göstermem içimiz dışımız bir Allah biliyor siz bilmesenizde olur … YANACAKSINIZ”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]