Gülben Ergen-Erhan Çelik cephesinde beklenen gelişme

Magazin dünyasında evlilikleri çok konuşulan ve boşanma sürecinde de manşetlerden düşmeyen ünlü çift Gülben Ergen ve Erhan Çelik az önce tek celsede boşandılar…  2 yıl önce dünyaevine giren Gülben Ergen ile TRT 1 haber sunucusu Erhan Çelik’in boşanma kararı almaları magazin gündeminin ilk sırasındaydı. Bugün beklenen haber geldi ve çiftin boşandığı açıklandı.

Medyabey Ayrılık haberini böyle duyurmuştu

Konuyla ilgili ilk açıklama Gülben Ergen’den geldi. Erhan Çelik de Twitter üzerinden yaptığı bir duyuruyla ayrılık haberini doğruladı.

Ergen, ayrılık iddialarıyla ilgili “Çocukların ara tatilleri var. (Aras, Atlas ve Kuzey) Sekiz gün üç oğlumla birlikte Amerika’ya gideceğim. Cevap hakkımı dönüşüme saklıyorum. Amerika dönüşü cevap vereceğim” ifadelerini kullandı.

Gülben Ergen: Yoluma tek başıma devam etmeye karar verdiğim doğrudur…Kararım en hayırlısıdır… Bundan sonra yolum hep aydınlık ve ışıklıdır. Olan her ne ise benim ve oğullarım için en hayırlı olandır.” diye yazdı.

Konu bu sabah Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar programında Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı tarafından dile getirildi. Programın ardından Erhan Çelik bir süre sonra yazılı açıklama yaptı.

erhan-celik-bosanma-aciklama

Erhan Çelik, yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Bugün çıkan haberlerle ilgili doğru bilgiyi birinci elden alabilmeniz adına aşağıdaki duyuruyu sizinle paylaşmak istedim.

Kendisine büyük sevgi, saygı ve sadakatle bağlı olduğum Sayın Gülben Ergen hanımefendi ile güzel başlayan evliliğimizi son dönemde bir hayli yıprattık ve tükettik. Bu nedene doğru tercihin yollarımızı ayırmak olduğunu düşünüyorum. Kendimizi daha fazla birlikte yaşamaya zorlamanın doğru olmayacağından hareketle mahkemeye

başvurumu yaparak boşanma davası açtım. Her ikimizin de yolunun hayırlı ve açık olmasını diliyorum”

Boşanma sürecinde sancılar ağır geçmişti 

Şaşırtan Hz. Ali paylaşımı… Gülben Ergen, Erhan Çelik’e mi mesaj verdi? Magazin dünyasının mutlu çifti olarak gösterilen Gülben Ergen ve Erhan Çelik önceki haftalarda aldıkları boşanma kararıyla herkesi şaşırtmışlardı. Dün Gülben Ergen‘in ise Hz. Ali‘nin bir vecizesini paylaşması yine bir soğuk duş etkisi oluşturmaya yetti. Ergen paylaşımını yorumlara da kapattı… Peki o sözle Gülben Ergen acaba boşanacağı Erhan Çelik‘e mi yoksa başka birine mi laf çarptı? Gülben Ergen Instagramdan kime ne demek istedi… İşte o gizemli paylaşım…

Gülben Ergen Hz. Ali sözü ile ince bir gönderme yaptı

Gülben Ergen, Hz. Ali’ye ait  bir vecizeyi sosyal medya hesabı Instagramdan paylaştı:

“Alçakça söylenen bir söze sakın karşılık vereyim deme . Çünkü o sözün sahibinde daha nice düşük sözler vardır.”

gulben-ergen-instagram-hesabindan-hz-ali-ye-ait-9014287_1860_m

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]