Göz6 yarışmasına nasıl başvurulur? İşte TV8 Göz6 başvuru ekranı

Acun Ilıcalı Eylül 2016 tarihinde ekranlara gelecek yeni bir konsept yarışmasının müjdesini bu gece Survivor 2016 final gecesinde verdi. Gözaltı yarışmasının nasıl bir yarışma olacağını özetle anlatan ve ayrıntılarının önümüzdeki günlerde açıklanacağını belirten Acun Ilıcalı Survivor 2017’ye katılmak isteyenlerin ümit kapısı olan yeni yarışmanın da adını açıkladı: Göz6 (Gözaltı Evi)

Gözaltı yarışmasında kazanan 2 kişi olacak. 1 erkek ve 1 bayan şampiyonun çıkacağı Gözaltı konsepti bize biraz Ütopya’yı ya da Biri bizi gözetliyor (big brother) yarışmalarını anımsattı. Performans yarışmalarını da içeren konseptte bir evin içinde yer alan yarışmacılardan hem kızlardan hem de erkeklerden birer şampiyon çıkacak ve bu yarışmanın şampiyonları direkt olarak Survivor 2017’de yarışmacı olma hakkı ile birlikte henüz açıklanmayan anlamlı bir başka ödülünün de sahibi olacak.

GÖZALTI yarışmasının ilham kaynağı kim? 

Acun Ilıcalı Ütopya’ya benzer bir yarışma programı hazırlıyor. Ancak bu yarışmanın Survivor 2017 için bir ön kamp olacağını belirten Acun Ilıcalı, Semih Öztürk’e de teşekkür etti. Acun Ilıcalı; “Acun ” Göz6 formatını yapmamızın nedeni de sensin Semih çünkü Ütopya’daki başarın ‪#‎Survivor‬ ‘da devam ettirmen.”

Acun Ilıcalı gözaltı projesinin sebebinin Semih Öztürk olduğunu, onun Ütopyadaki başarının Survivor’a taşımasını kendilerine umut verdiğini belirterek “Yeni Semihler arıyoruz yani.” dedi. Yeni yarışmada Semih cast seçiminde yer alacak.

Acun Ilıcalı’nın Göz6 yarışmasını anlattı: 

“Gözaltı Evi yakında TV8’de. Bu formatta sekiz kadın sekiz erkek yarışacak. Şampiyon bayan ve erkek survivora katılmaya hak kazancak. Survivor öncesi bir kamp gibi olacak. Seyirciler yarışmacıları izleyecek. Bu yarışmadan birinci kadın ve birinci erkek survivor yarışmasına katılmaya hak kazanacak. Bir evde yaşanacak. Heyecan yüksek. Finalde de önemli bir ödül yarışmacıları bekliyor olacak. ”

Gözaltı yarışmasına nasıl katılabilirim?

Eğer siz de gözaltı Göz6 programına başvurmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak formu doldurmanız yeterli.

GÖZALTI (GÖZ6) BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

GÖZALTI BAŞVURU

Yarışmayla ilgili ayrıntılar çok yakında açıklanacak ve medyabey sizlerle paylaşacak.

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

ROŞHAT 23:49

Çok istiyorum katılmayı

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]