Gökyüzü sizin için neler söylüyor?

Yengeçler, Akrepler, Boğalar, Oğlaklar, Kovalar… Yeni senenin gelmesi ile birlikte, gökyüzünün hangi burç için neler söylediği merak konusu. 2017 senesine merhaba dediğimiz şu günlerde; Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine gökyüzünden haberleri ünlü astrolog Rezan Kiraz aracılığı ile iletmeye hazırlanıyor.

Yıllardır yeni yılın ilk günlerinde Rezan Kiraz ile Astroloji Günleri’ne imza atan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, bu sene de ritüelinden vazgeçmiyor. 2017’de burçları neler bekliyor, hangi burç şanslı, hangi burç yükselişte gibi soruların cevaplarını 13, 14, 15 Ocak tarihlerinde Astroloji Günleri’nde veriyor. “Rezan Kiraz ile Astroloji Günleri”, bugün 13.00 – 17.00 saatleri arasında Maltepe Park’ta ücretsiz olarak ziyaretçilerle buluşuyor. Rezan Kiraz’ın vereceği genel astrolojik bilgiler dışında, sınırlı sayıda, şanslı ziyaretçi, yıldız haritaları neler gösteriyor, öğrenme şansını yakalayacak.

Esenkent metro durağı çıkışında yer alan Maltepe Park Alışveriş Merkezi; merkezi ve kolay ulaşılabilir konumu, zengin marka karması, teras alanları, yemek alanı ve renkli etkinlikleri ile Anadolu Yakası’nda bir alışveriş merkezinden çok daha fazlası, bir yaşam merkezi olarak ziyaretçilerine hizmet veriyor.

Maltepe Park AVM

CarrefourSA ve ECE Türkiye, Almanya merkezli ECE’nin Türkiye iştiraki, İstanbul’da yer alan Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nin perakende alanını 75.000 metrekareye genişledi. İstanbul’un Asya yakasında hızla gelişen bölgelerin başında gelen konumuyla Maltepe Park perakende alanını 44 bin metrekare daha genişleterek erişim alanındaki 4 milyon kişiye iki katı kadar büyüyen yeni AVM ile hizmet veriyor. Daha güçlü bir marka ve kiracı karmasıyla 05 Eylül 2013’te açılan yeni Maltepe Park, 3 katlı, 250 mağaza, 2.000 kişi kapasite ile daha geniş bir yeme içme alanına, 36 restoran ve kafeye, satış alanı daha büyük bir CarrefourSA hipermarkete, 8 sinema salonuna, 3.500 araca yükselen otoparkı ile ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, yeni Maltepe Park’ta 15.000 metrekarelik bir de ofis binası yer alıyor. Maltepe E-5’in tam üzerinde yer alan konumu ve metro bağlantısı ile yeni Maltepe Park ziyaretçilerini alışveriş ve eğlence anlamında tamamen yenilenmiş konsepti ile karşılıyor. Maltepe Park AVM’yi açıldığı 2005 yılından bugüne başarıyla yöneten ECE Türkiye, büyüyen AVM’nin yeni bölümlerinin de kiralamasını yürütüyor.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]