Magazin

Gökçe Bahadır ilk profesyonel şarkıcılık sınavında sınıfı geçti mi?

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır’ın müziğe ve dansa olan tutkusu biliniyor. Ünlü oyuncu sık sık Instagram hesabından dans ve şarkı performanslarını takipçileriyle paylaşıyor. Gökçe Bahadır, ne zamandır hazırlandığı ilk şarkıcılık sınavına Ataşehir’deki bir mekanda çıktı. Peki, Gökçe Bahadır yorumculuk performansıyla sınavı geçebildi mi?

GÖKÇE BAHADIR ŞARKICILIĞA İLK ADIMI ATTI

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, bugünkü köşesinde Gökçe Bahadır’ın şarkıcılık performansını değerlendirdi. İşte, Eyüboğlu’nun Gökçe Bahdır’ın yorumculuk performansını değerlendirdiği “Gökçe Bahadır’ın ilk konser sınavı” başlıklı o yazısı:


Dasdas’ta cumartesi akşamı oyuncu Gökçe Bahadır, şarkıcılıktaki ilk sınavını verdi. Evimden yürüyerek birkaç dakikada gittiğim DasDas’taki ‘Aykut Gürel Presents Gökçe Bahadır’ albüm lansman konserinin ilk bölümünü Instagram’dan yaptığım canlı yayınla paylaştım. Yaptığım yayını izleyen 2 bin civarındaki takipçiden bir kişi hariç herkes Bahadır’ın sesi ve sahne performansını beğendi. Birçok insan, oyuncuyu birçok anlı şarkıcıdan daha başarılı buldu. DasDas’ta dinlediğim ve izlediğim Bahadır, ilk sınavını başarıyla verdi.

Nilüfer, Sezen Aksu ve Zerrin Özer gibi dinler dinlemez ‘Gökçe Bahadır bu’ diyebileceğimiz ayrıcalıklı bir ses rengi yok. Buna karşın repertuvarındaki şarkıları hissederek ve hakkını vererek okumada başarılı…
İlk sınavın heyecanına rağmen oyuncunun sahne hakimiyeti, dinleyicilerle iletişimi müthişti… Bahadır, sadece şarkı söylemedi, yeri geldi dans etti, espri yaptı ve salondakilerle sohbet etti. Oyuncu, sahnedeki ilk sınavında 40 yıllık şarkıcılar gibiydi. İlk konser sınavını başarıyla vermesinde elbette ki en büyük pay, müzisyenlikte 40 yılı dolduran Aykut Gürel’in…

Bahadır’daki şarkıcılık yeteneğini “Aykut Gürel’e, “Bu kıza mutlaka albüm yap” diyen teşvik eden kim? Sezen Aksu… “Popun kraliçesi” keşfetti, Aykut Gürel çalıştırdı ve oyuncu Gökçe Bahadır, iyi bir şarkıcı oldu.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün