Göç Zamanı’nda Cennet ve Yılmaz’ın hikayesi final yapıyor

Star TV ekranlara gelen Göç Zamanı dizisi reytinglere yenildi. Star TV’nin güvendiği dizi projelerinden biri olarak ekrana gelen Göç Zamanı dizisi, bir annenin, zulümden kaçırdığı çocuklarını bilmeden bir cehenneme sokuşunun; onlara sahip çıkmak için çırpınışının öyküsünü anlatıyordu.

Dizinin yapımcısı Limon Yapım’dan yapılan resmi açıklamada “Cennet ve Yılmaz’ın elli yıllık hikayesinde sona gelindi” denildi.  Dizi, 10 Mayıs Salı akşamı saat 20:00’de son kez final bölümüyle ekrana gelecek.

Salı akşamları ekrana gelen Göç Zamanı 15. bölüm ile ekranlara veda edecek. Başrollerini Vahide Perçin, Tilbe Saran, Engin Benli ve Talat Bulut’un paylaştığı Göç Zamanı 15. bölümünde final yapacak. Star TV’de salı günü yayınlanacak olan son bölümüyle Göç Zamanı, reyting kurbanı olan diziler arasına girdi.

Göç Zamanı; Salı akşamları Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Hayat Şarkısı, Aşk Yeniden dizilerinin yanı sıra Survivor ile reyting mücadelesi yapıyordu. Ama aldığı reytingler Göç Zamanı’nın final yapmasını engelleyemedi. Dizi son olarak yayınlandığı 3 Mayıs Salı akşamı genel kategorisinde 39. AB kategorisinde ise 53. olabilmişti.

GÖÇ ZAMANI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Cennet, İstanbul’a dönmeye mücadelesine kaldığı yerden devam etmeye karar vermiştir. Onları bekleyen hayat, eskisinden çok daha zordur ne kalacak yerleri ne de para kazanacakları bir işleri vardır. Fakat bu kez, şans yüzlerine güler. Hiç ummadıkları anda, hiç ummadıkları kişinin yardımıyla evlerine kavuşurlar.

Yılmaz cephesinde de işler yolunda gitmektedir. Yıllardır mahkum olduğu evlilikten kurtulmak üzere, büyük bir işe imza atmanın eşiğindedir. Fakat, arkasına aldığını sandığı rüzgarın onu al aşağı edeceğinden şimdilik habersizdir. Özgür olacağını, Cennet’le yeni bir hayata başlayacağını zannetmektedir ama yanılmaktadır.

Cennnet ise hayatını düzene soktuğunu, herşeye sıfırdan ve daha güzel başladığını sandığı anda hiç ummadığı kişiden çok büyük bir darbe alır. Bu, Cennet’in kaldırabileceğinden çok daha büyük bir yıkım yaratacaktır.

İşte Göç Zamanı dizisinin  final bölümünün fragmanı:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]