Gizem Karaca’nın evlilik teklifini kabul ettiği sevgilisi Kemal Ekmekçi kim?

Gizem Karaca, yaklaşık 15. yıl önce tanıştığı erkek arkadaşının evlilik teklifine ”evet” dedi. Haberi sosyal medya hesabından duyuran genç oyuncu parmağına taktığı yüzüklü fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Oyuncu Gizem Karaca, sevgilisi Kemal Ekmekçi’nin evlilik teklifini kabul ettiğini de böylece duyurmuş oldu.

1,5 yıldır birlikte olan olan Gizem Karaca-Kemal Ekmekçi çiftinden nihayet beklenen evlilik haberi geldi. Daha önce 2017 yılının yazında nikah masasına oturacağına dair nikah haberini veren Gizem Karaca, sevgilisi Kemal Ekmekçi’den beklediği evlilik teklifini aldığını duyurdu.

gizem-karaca

Gizem Karaca, evlilik teklifi aldıktan sonra sevgilisiyle çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabının hikaye bölümünde paylaştı. Parmağındaki yüzüğü gösteren oyuncu, fotoğrafın üzerine “Eveeeet” yazarak teklifi kabul ettiğini duyurdu.

GİZEM KARACA’NIN SEVGİLİSİ KEMAL EKMEKÇİ KİM?

Güzel oyuncu Gizem Karaca’nın evlilik planları yapmayı düşündüğü Kemal Ekmekçi, magazin basınının aşina olduğu bir isim değil. Hakkında fazla bilgi bulunmayan Kemal Ekmekçi, İzmir’in seçkin ailelerinden birine mensup. İşletmecilik yapan Ekmekçi, uzun boylu fiziği ile dikkat çekiyor.

Asıl memleketi Rize- Çamlıhemşin olan Kemal Ekmekçi, İzmir’de yaşıyor. İzmir’de popüler mekanlar listesinde yer alan Tren Club adlı mekanın işletmeciliğini yapıyor. Kemal Ekmekçi’nin Serhat Menket ile ortak olduğu Tren Club; İzmir, Muğla, Kuşadası ve Çeşme gece hayatının bilinen mekanlarından biri olarak gösteriliyor.

gizem-karaca-2

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]