Gizem Karaca’nın aldığı ceza İnsanlık Suçu’nu bitirdi

Oyuncular Çağatay Ulusoy ile Gizem Karaca ve şarkıcı Cenk Eren’in aralarında bulunduğu 34 sanıklı uyuşturucu davasında hapis karar çıktması ortalığı hareketlendirdi. Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca, uyuşturucu madde ticaretinden 4’er yıl 2’şer ay, Cenk Eren ise aynı suçtan 6 yıl 3 ay hapis cezası aldı.Ardından Gizem Karaca, Kanal D’de yayınlanan İnsanlık Suçu adlı dizinin final yapacağı haberiyle ikinci bir şok yaşadı. Medyabey’e gelen duyumlara göre dizinin başrol oyuncusu Gizem Karaca’nın mahkemeden hapis cezası alması İnsanlık Suçu dizisinin bitirilmesine neden oldu.

KANAL D HEMEN FİNAL KARARI ALDI

İstinaf mahkemesi cezalarını onarsa üç isim de hapse girecek. Kanal D’nin cumartesi akşamları yayınlanan İnsanlık Suçu dizisi için sürpriz bir şekilde final kararı alındı.

İNSANLIK SUÇU 8. BÖLÜMLE VEDA EDİYOR

Gizem Karaca ile Kaan Yıldırım’ın başrolünü oynadığı Pastel Film imzalı dizinin çekimleri Adana’da başlamış, İstanbul’a taşınmıştı. Adana’da zor bir hayat yaşayan Cemal’in İstanbul’a oldukça varlıklı olan amcasının yanına taşınmasıyla yaşanan olayları anlatan dizi 19 Mayıs Cumartesi akşamı 8. bölümde ekrana veda edecek.

Dizinin yapımcısı Pastel Film’in resmi sosyal medya hesabından yapılan kısa açıklamada final kararı doğrulandığı görüldü.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]