Gizem Karaca ve Anıl Tetik sevgili mi?

TV8’de ekranlara gelecek olan Survivor All Star yarışmasına katılacak olan Anıl Tetik’i Dominik Cumhuriyeti’ne ünlü oyuncu Gizem Karaca uğurladı. İkilinin sevgili olduğu iddia edildi.

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması ile adını duyuran Anıl Tetik’in Survivor All Star için Dominik’e hareketinden önce havaalanında Gizem Karaca ile görüntülenmesi ikilinin sevgili olduğu iddiasını daha da güçlendirmiş oldu.

Anıl Tetik dün Dominik Cumhuriyeti’ne giderken havalimanında Gizem Karca ile objektiflere takıldı. Güzel Köylü dizisinin güzel oyuncusu Miss Turkey 2011 ikincisi Gizem Karaca ile Survivor yıldızı Anıl Tetik’in ilişkileri böylelikle resmiyet kazanmış oldu.

Çiftin fotoğraflarının çekildiğini fark edince panik oldukları,  Anıl Tetik ile sarılarak vedalaşan Gizem Karaca’nın da havalimanından hızla ayrıldığı haber veriliyor.

Güzel oyuncu Gizem Karaca objektiflere arkasını dönerken Anıl Tetik magazin muhabirlerine “Lütfen çekmeyin, beni görmek için geldi” dedi.

Anıl Tetik,  2012 yılında Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katıldı. Kariyerine oyunculuk yaparak devam etmek istedi. Bu yönde eğitim alan Survivor Anıl; Oya Başar, Şafak Sezer gibi oyuncuların oynadığı “Alemin Kıralı” dizisinde oynadı.

Anıl Tetik, 22 Şubat’ta TV8’de başlayacak olan Survivor All Star’da yarışmacılarından biri olacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]