Gizem Karaca evleniyor

Son olarak Güzel Köylü dizisi ile ekranlara gelen Gizem Karaca, bir süredir işadamı Kemal Ekmekçi ile aşk yaşıyor. Evlenmeye karar veren ünlü oyuncu yerel bir düğünle dünya evine girmeye hazırlanıyor.

Gizem Karaca, sevgilisi Kemal Ekmekçi’nin evlilik teklifini kabul etti. Ekmekçi Ailesi’nin tek dileği, Bodrum adetlerine uygun bir düğün…

Bayram sonrası

Güzel oygizem-karaca-559x320uncu Gizem Karaca, muradına eriyor. Karaca, yaz aylarından beri birlikte olduğu işletmeci Kemal Ekmekçi ile evleniyor. Düğün, Ramazan Bayramı sonrası Bodrum’da olacak.

 

Devesiz olmaz

Ekmekçi Ailesi, oğullarından sadece bir şey istedi: Adetlere uygun bir düğün. Gizem, bu dileği seve seve yerine getireceğini söyledi. Bodrum düğünleri deveyle yapılıyor.

Gizem Karaca, kariyerinde ilk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşamıştı.

GİZEM KARACA HANGİ DİZİLERDE OYNAMIŞTI?

Karaca, Muhteşem Yüzyıl’ın ilk 4 bölümünde figüran olarak yer almış sonrasında Miss Turkey 2011 güzellik yarışmasına katılmıştı. Karaca yarışmada ve 2. seçilmişti.

Ardından güzel oyuncı Türkiye’yi Miss World yarışmasında temsil etti. Fakat burada derece yapamadı. Gizem Karaca’nın dizi dünyasına girişi ise 2012 yılında Show TV’de yayınlanan Eve Düşen Yıldırım adlı diziyle oldu. Karaca, bu dizi ile ilk başrolünü oynadı.

Bu diziyle seyircinin dikkatini çeken Gizem Karaca, asıl çıkışını ise Çağatay Ulusoy’la başrolü paylaştığı Emir’in Yolu adlı diziyle yaptı. Bu diziden sonra ciddi bir hayran kitlesi kazanan Gizem Karaca, sırasıyla Benim Hala Umudum Var ve son olarak da Güzel Köylü dizisiyle Türk izleyicisinin karşısına çıktı.

Güzel oyuncu yakın zamanda Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği İstanbul Sokakları adlı yeni dizi projesiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]