Gitti “Siyah Beyaz” geldi “Cesur ve Güzel”…

Siyah Beyaz dizisi ile ortaya çıkan söylentiler diziyi merakla bekleyenler için hayal kırıklığına neden oldu. Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollleri paylaşacakları açıklanan Siyah Beyaz adlı diziden kötü haberler geldi. Medyaya yansıyan son haberlere göre ise, Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisinin iptal olduğu ileri sürüldü. Yapım şirketi Ay Yapım konu ile ilgili açıklama yapmak durumunda kaldı.

AY YAPIM’IN SİYAH BEYAZ AÇIKLAMASI KAFALARI KARIŞTIRDI

Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz günlerde Siyah Beyaz dizisinde senaryo krizi haberleri gündeme gelmişti. Bu yönde medyada çıkan haberler başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ tarafından yalanlanmıştı.

Medyaya da yansıyan iddialara göre güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’ün dizinin erkek dizisi olduğunu söylemesi ve Kıvanç Tatlıtuğ’un ise ilk bölümlerde çok fazla kötü adam olarak görünmek istememesi nedeniyle Siyah Beyaz dizisinin iptal edildiği iddia edilmişti.

SENARYO KRİZİ HABERLERİ PROJEYİ GÖLGELEMİŞTİ

Tekrar tekrar  yazılan senaryo, yapım ekibinin de içine sinmediği ve diğer roller için Erkan Avcı ile Devrim Yakutla da anlaşılmasına rağmen Siyah Beyaz dizisi iptal edildiği öne sürülse de Ay Yapım, ortaya atılan iddialarla ve “Siyah Beyaz” projesinin akıbeti ile ilgili basın açıklaması yaptı.

Yapılan açıklamada şöyle denildi;

“Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazdığı, ekim ayında ekrana gelmesi planlanan “Siyah Beyaz” isimli projenin yazım çalışmaları, yazarların isteği üzerine halen sürmektedir. Siyah Beyaz projemiz Ay Yapım bünyesinde sezon ortasında çekime hazır hale gelecektir.

Ortaya çıkan takvim farklılığı nedeniyle, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün, Ay Yapım’ın “Cesur ve Güzel” adlı yeni bir projesi ile ekim ayında, Star TV ekranlarında olacaklardır.”

“CESUR VE GÜZEL” EKİM AYINDA

Ay Yapım’ın bu açıklaması kuşkusuz Siyah Beyaz dizi projesinin tamamen rafa bile kaldırılabileceği anlamına geliyor. Siyah Beyaz’la ilgili medyada çıkan senaryo krizi haberlerinin de Ay Yapım’ın açıklamasından sonra böylece gerçek olduğu ortaya çıkmış oldu.

Şimdi gözler Tuba Büyüksütün ve Kıvanç Tatlıtuğ hayranları için şimdi gözler Cesur ve Güzel projesinden gelecek haberlerde.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]