Cem Yılmaz’ın eleştirilemezlik zırhı delinmişe benziyor!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’a medyanın büyük bir bölümü tarafından her zaman büyük bir hoşgörü gösterildi. Kendisine neredeyse hiçbir zaman ağır eleştiriler getirilmedi. Cem Yılmaz, en fazla “şu isimle şu mekanda görüntülendi” haberlerinin dışında eleştirilerin odağında olmadı. Ta ki 15 Temmuz FETÖ’cü darbe girişimine kadar. Cem Yılmaz şu günlerde Ebru Şallı ile yaşadığı kısa aşk dolayısıyla gündeme gelmişti. Geçtiğimiz günlerde Şallı ile ilgili sarfettiği “ateş et ve unut” açıklamasıyla yeniden eleştirilerin odağında.

15 Temmuz darbe teşebbüsü sonrası halkın verdiği özgürlük mücadelesine destek mahiyetinde bir cümle bile paylaşmayan Cem Yılmaz çok geniş kitlelerin ilk defa eleştirilerinin hedefi olmuştu. Yılmaz, o günlerde oldukça sıkıntılı günler geçirmiş özellikle sosyal medyada ve bazı tartışma programlarında ağır eleştiri bombardımanına tutulmuştu.

Cem Yılmaz şimdilerde de sürpriz ve şaşırtıcı bir biçimde ilişki yaşadığı Ebru Şallı ile medyanın gündeminde. Cem Yılmaz’a Ebru Şallı ile ilgili sorulan soruya ” Ateş et ve unut” şeklinde cevap vermesi magazin basınını ayağa kaldırdı.

Cevabındaki üslübu kendisine yakıştırılamamıştı. Bu açıklamasından dolayı ünlü komedyen yine magazin basınının bazı isimleri tarafından hedefe kondu. Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu, Cem Yılmaz’ı ağır ifadelerle eleştirdi.

Bu denli üzerine gidilmesine alışık olmayan Cem Yılmaz şimdilik sosyal medyadan cılız cevaplar vererek kendisini savunmaya çalışıyor. Sosyal medya hesabından Hürriyet Kelebek’i ve Cengiz Semercioğlu’nu işaret eden Cem Yılmaz, kendisini şu ifadelerle savundu: ”

“Bugün @HurriyetKelebek deki haber uydurmadır,zorlamadır.Kendi zorlama haberine,yorumları ile bi de köşe yazısı da aradan cıkarmış hazret..+
…halbuki bir film galasındaki bu soru cevabın videosu da var…Ama bir aydir oynadiklari oyun tatli geliyo demek ki…

Canı öyle istiyor diye haber yapmakla ne kazanılıyor acaba ? Aynı maas değil mi neticede ? Ya da değil mi ?

E sen magazini Kelebek’ten okumuyorsun demek ! Bu da bi samimiyet 🙂 git burdan Cengiz”

cem-yilmaz-tivit-kelebek

cem-yilmaz-kelebek

Öte yandan Cengiz Semercioğlu’nun Cem Yılmaz’a cevap vermesi uzun sürmedi:

“Biliyor musun @CMYLMZ “Ateş ve Unut” haberini bir tek Hürriyet Kelebek görmedi.

Keşke ilk gün çıkıp söyleseydin bunu, elinin altında twitter… iki gündür konuşulan konuyu biz yazınca laf yetiştirmeyi biliyon. @CMYLMZ”

cengiz-semercioglu-cem-yilmaz

Cem Yılmaz’a Ebru Şallı aşkı(!) pahalıya patlamışa benziyor.

MEDYABEY

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]