“Gelinim Olur musun” yarışmasının flaş ismi İşte Benim Stilim’de!(M.Bey-Özel)

Türkiye’nin yıllar önce kaynana-gelin yarışması Gelinim Olur musun’da kaynana Semra ile tartışmalarından tanıdığı Sinem Umaş yine ekranlarda boy göstermeye hazırlanıyor.

Milyonlarca TV izleyicisinin yıllar önce Show TV ekranından izlediği Gelinim Olur musun adlı yarışmadaki serüvenini izlediği Sinem Umaş, bu kez TV8’de yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasıyla izleyici karşısına çıkacak.

sinem-umas-iste-benim-stilim-2

Yıllardır ekranlardan uzak yaşayan Sinem Umaş’ın nişanlandığı, erkek giyim üzerine butik işlettiği haber veriliyor.

Sinem Umaş, İşte Benim Stilim yarışmasıyla moda dünyasında kendisine yeni bir alan bulmayı amaçladığı ve kadın giyimi konusunda moda dünyasında boy göstermek istediği konuşuluyor.

Sinem Umaş, programın 2. sezonunun finalinin ardından ara vermeden başlayacak olan İşte Benim Stilim 3. sezonunda yarışacak 13 yarışmacıdan biri olarak 1. lik mücadelesi yapacak.

Umaş’ın fiziksel olarak oldukça değiştiği yıllar önceki görüntüsünden çok farklı olduğu bildiriliyor.

SİNEM UMAŞ KİMDİR?:

1984 doğumlu olan Sinem Umaş, 30 yaşında. Ekrandan uzak olduğu zamanlarda  moda tasarımı okudu. İstanbul’da yaşıyor.

‘Gelinim Olur Musun?’ yarışmasına katıldığı dönemde açık öğretim lisesinde okudu. Annesi ve babası ayrıldıktan sonra annesi bir başkasıyla evlendi ve yurt dışına gitti. Evlenme umuduyla katıldığı yarışma Sinem Umaş’ın hayatını değiştirdi. Damat adayı Ata’yla olan yakınlaşması yüzünden kaynana Semra Türk ile yıldızı bir türlü barışmayan genç kız, yarışmaya adeta damgasını vurmuştu.

Yarışmanın ardından izleyicinin ilgisi bir süre devam etse de gelin Sinem zamanla unutuldu. Umaş, şimdi Tuzlaspor’un orta saha oyuncusu Bahadır Davran ile birlikte. Aşklarını saklamayan ikili, sosyal medyadan sık sık fotoğraf paylaşıyor. İstanbul’da futbolcu sevgilisiyle birlikte açtıkları erkek giyim mağazasını işletiyor.

Sinem Umaş Gelinim Olur musun yarışması sonrasında müzik piyasasında şansını denemiş bir de albüm çıkarmıştı. “Öptün mü” adlı şarkısına klip çeken Umaş, müzik sektöründe beklediği çıkışı yakalayamamıştı.

MEDYABEY-ÖZEL

İşte Sinem Umaş’ın o klibi:

 

 

 

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]