Gelin adayı olarak ünlenen Nevruz, Esra Erol’a rakip oluyor

Esra Erol’un sunumuyla ATV ekranlarında yayınlanan izdivaç programının gedikli gelin adayı Nevruz, sürpriz bir biçimde programdan ayrılmıştı. Nevruz’la ilgili gelen dedikodular yeni sezonda ünlü gelin adayının bambaşka bir biçimde ekran macerasının devam edeceğini ortaya koyuyor. İşte, Türkiye’nin en ünlü gelin adayı Nevruz’un yeni sezondaki işiyle ilgili detaylar…

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un izdivaç programında adını duyuran gelin adayı Nevruz, sürpriz bir kararla özel gerekçeleri olduğunu belirterek programdan ayrılmıştı. Bu ayrılığın ardından hakkında çeşitli iddialar ortaya atılan Nevruz’la ilgili sürpriz bir iddia ortaya çıkmıştı. Dedikodulara göre Nevruz’un spikerlik kursuna başladığı öne sürülmüştü. Nevruz’la ilgili dedikoduların doğru çıktığı haber veriliyor.

İŞTE NEVRUZ’UN YENİ SEZONDAKİ İŞİ

Özel bir kursa gittiği öğrenilen ve ekranların zor beğenen gelin adayının, yeni sezonda ismini sır gibi sakladığı bir televizyon kanalında izdivaç programı sunacağı öğrenildi. Bundan bir kaç ay önce Esra Erol’da programına oldukça bakımlı şekilde çıkan Nevruz, izleyiciyi çok şaşırtmıştı.

Dedikoduların doğru çıkması durumunda TV tarihine geçecek olan Nevruz, gelin adayı olup evlilik programı sunan ilk kişi olacak. Belki de Nevruz rakip kanalda içinden çıktığı Esra Erol’la programında Esra Erol ile reyting rekabetine girecek.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]