Gelin adayı Nevruz’u kovduran Tarkan sevgisiymiş

Medyabey.com’un tahminleri doğru çıktı!  Bir önceki haberimizde “Nevruz, programın inandırıcılığını mı sarstı?” diye sormuştuk. Bugün tahmin ettiğimiz cevap geldi. ATV’nin evlilik programı Esra Erolda’nın başı az kalsın Nevruz yüzünden yanıyordu. İlginç gelin adayı Nevruz, sözleri ve hareketleri yüzünden RTÜK’e yapılan şikayet mektup ve mailleri sonrasında kanal yönetimi acil olarak toplanmak zorunda kaldı ve Nevruz’u programdan çıkarttılar. Nevruz’un kovulmasına sebep olan son olay ya da bardağı taşıran son damla ise Tarkan için kendini yerden yere atması olmuş. İşte ayrıntılar…

Gelen tüm taliplerine olmadık aşağılamalarla cevap veren, armudun sapı üzümün çöpü diyerek herkesi sinir eden Nevruz, Tarkan da Tarkan dedi. Hem Tarkan’a kavuşamadı hem de koca bulma umudunu kaybetti. Kendisine gelen talip önden Tarkan’ın CD’Sini Nevruz’a gönderice olanlar oldu. Kendisine hediye edilen Tarkan albümünü görünce kendini yerlere atan, kutsal bir emanetmiş gibi albümü öpüp başına koyan, çığlık çığlığa ben bunu istiyorum diye bağıran Nevruz’un hal ve hareketleri kamuoyunun büyük tepkisine sebep oldu. Nevruz için RTÜK’ü şikayet yağmuruna tutan izleyiciler, programın yayından kaldırılmasını isteyince ATV yönetimi acil bir toplantı yapmak zorunda kaldı.  Esra Erol’u da çağırarak acil bir toplantı gerçekleştiren kanal yönetimi, Nevruz’u bundan sonra yayına çıkarmama kararı aldı. Başka bir ifade ile Nevruz’u programdan kovdular.

Konuyla ilgili medyabey.com’un tahminleri doğru çıktı. İşte medyabey.com’un önceki haberi

Esra Erol evlilik programının bu yılki bombası hatta reyting makinesi kuşkusuz Nevruz isimli gelin adayı idi. Bugün yayınlanan programda Esra Erol’un Nevruz ile ilgili şok açıklamasının ardından akıllara “Nevruz ATV tarafından kovuldu mu?” yorumunu getirdi. Sosyal medyada da Nevruz fırtınası esiyor. 21 Mart Nevruz günü kovulan Nevruz yaptığı çıkışlarla uzun süre hafızalardan silinmeyeceğe benziyor.

Kapalı olmasına rağmen marjinal yaklaşımları ile özellikle kapalı kesim tarafından da büyük eleştiriler alan Nevruz, 33 talibini reddederek dalında bir de rekor kırmıştı. Esra Erol’u ve ekran başındakileri zaman zaman güldüren, zaman sinirlendiren ve özellikle taliplerine karşı tavırlarıyla büyük tepki bulan, Tarkan aşığı Nevruz artık programda yer almayacak.

Esra Erol’dan Nevruz açıklaması

Esra Erol 21 Mart Nevruz günü yayınlanan programının kapanış konuşmasını yaparken Nevruz’un gelecek taliplerine seslendi. Taliplere zahmet etmemeleri gerektiğini, artık Nevruz’un programda olmayacağını açıklayan Esra Erol daha sonra programı kapattı. Ancak Nevruz esintisi bu şekilde yeni başlamış oluyordu. Sosyal medyada her gün atraksiyonlarıyla gündem olmayı başaran Nevruz, yine sosyal medyada da günün en çok merak edilen konusu olmayı da başardı. Varlığıyla da yokluğuyla da adından söz ettirmeyi başaran Nevruz taliplerini zaman zaman çok aşağılayan tavırlarıyla büyük tepki çekiyordu.

Nevruz, programın inandırıcılığını mı sarstı?

Evlilik programlarının mercek altında olduğu bu dönemde özellikle benzer programlarının bir bir ekrandan kaldırıldığı da düşünüldüğünde “Acaba Nevruz ve garip halleri, tuhaf istekleri, davranışları ve herkesi reddedişi programın imajına mı zarar verdi?” diye düşündürüyor herkesi. Esra Erol sık sık programında herkesin gerçek olduğunu, iddia edildiği gibi cast olmadığını belirtiyordu. Nevruz ise her şeye bir kulp bulmasıyla programın inandırıcılığını mı zedeledi, yoksa daha önce söylediği yalanlara benzer yalanlar mı ortaya çıktı orası meçhul.

Hiç evlenmedim dedi evli çıktı, Formalite evlilikte vajinusmus olduğunu nasıl anladı?

“Ben hiç evlilik yapmadım, gеlеcеk olan аdаylаrın dа hiç evlilik yapmamış olmasını istiyorum.” diyen ancak kısa bir süre bu yalanı ortaya çıkan Nevruz daha sonra da vajinusmus hastası olduğunu iddia etmişti. Yapılan araştırmada Nevruz’un 2006 – 2014 yıllаrı arasında F. T adlı kişi ile resmi bir evlilik yaptığı ortaya çıktı. Nevruz bunun üzerine daha öncе еvlеndiği kişi için, “O benim erkek arkadaşımdı, o evlilik formalite bir evlilikti, benim için bir şеy ifаde etmiyordu. ” açıklamasını yapmıştı. Nevruz formalite evliliğinde cinsеllik yaşamadığını vajinismus hastalığı taşıdığını söyleyerek bombayı patlatmıştı. Formalite evlilikte nasıl cinsellik yaşayacağı da ayrı bir soru olarak hafızalara kazınmıştı.

Nevruz’un kriterleri dudak uçuklatmıştı

Bir türlü kimseleri beğenmeyen Nevruz, kriterlerini şöyle sıralamıştı: “Ben kritеrlеrimi tam olarak söylemedim. Ahlaklı birisini istiyorum, İstаnbul içi istiyorum, 35 ve 35 yаş arası istiyorum, boyu kesinlikle 1. 70 – 1. 75 arası olsun istiyorum, kesinlikle evlenmiş – bоşanmış biri istеmiyorum, adaylarımın Nişantaşı, Etiler, Moda, Cihangir, Caddebоstan ve ille de 3. köprünün ucunu istiyorum, İlle dе Rizemi istiyorum (ünlü şarkıcı Tarkan’ı kаst ederek ), Allаhın aslanını istiyorum ille dе.”

Esra Erol’da gelin adayı Nevruz’un Tarkan fanatizmi isimli haberimiz ve Nevruz’un kendini yerlere attığı o anları görmek için tıklayınız 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]