Gelin Adayı Hanife’nin günlük kıyafetiyle havuza girdiği fotoğraf sosyal medyayı salladı

Adını Esra Erol’un İzdivaç programıyla duyuran sonrasında Fox TV’de Zuhal Topal’ın izdivaç programında boy gösteren fenomen gelin adayı Hanife’nin, haşemayla değil günlük kıyafetleriyle havuza girdiği fotoğraf sosyal medyayı adeta salladı.

HANİFE GÜNLÜK KIYAFETİYLE HAVUZA GİRDİ

FOX TV’de yayınlanan izdivaç programının müzmin gelin adayı Hanife, tatilin tadını çıkarıyor. Katıldığı programda aradığı damat adayını nedense bir türlü bulamamasıyla dikkat çeken  Hanife, sosyal medyada tatil fotoğraflarını paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Instagram’da 310 bin takipçi gibi ciddi bir takipçi kitlesi bulunan Hanife’nin, havuza kıyafetleriyle girdiği fotoğraf sosyel medyada büyük yankı uyandırdı.

Hanife’nin “Yüzme bilmeyip havuza kıyafetleri ile atlayanlar” notuyla yayınladığı fotoğraf, kısa sürede 6 binden fazla beğeni almasıyla dikkat çekti.

hanife-havuz-pozu

Fotoğrafın haşema değil günlük kıyafet olması takipçilerin dikkatinden kaçmazken Hanife’nin neden günlük kıyafetiyle havuza girmesinin nedeni anlaşılamadı.

YENİ SEZONDA EVLENECEĞİM DEMİŞTİ

İzdivaç programında aradığı damat adayını bir türlü bulamamasıyla Türk izleyicisinin dikkatini çekmeyi başaran Hanife’den geçtiğimiz günlerde sürpriz bir açıklama gelmişti.

Hanife, sosyal medyada kendisi hakkında yapılan eleştirileri haketmediğini ifade etmişti. Adı, “müzmin gelin adayı” olarak anılan Hanife,  “Evlenip mutlu olmak benim de hakkım. Eleştirilerin hiçbirini hakettiğimi düşünmüyorum. Doğru insanı bulana kadar talibimi aramaya devam edeceğim. Ancak içimden bir ses önümüzdeki sezon evleneceğimi söylüyor” şeklinde konuşmuştu.

UMUT İLE EVLENECEKTİ AMA OLMADI

Hanife, Umut ile evleceği konuşulurken sürpriz bir kararla ilişkisini noktalamış ve bir başka damat adayı Deniz ile aşk yaşamaya başlamıştı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]