Gelin adayı Hanife izdivaç programına artık çıkmayacak mı?

Zuhal Topalla isimli özdivaç programında sürekli farklı talipleriyle gündeme gelen Hanife 4 gündür programa çıkmayınca akıllara Hanife izdivaç programından ayrıldı mı sorusunu getirdi. Son olarak damat adayı Birkan ile yaşadığı polemikle çok konuşulan Hanife ekrandaki canlı yayın tartışmasının ardından adeta sırra kadem bastı…

Daha önce başka bir gelin adayı ile uygunsuz şekilde fotoğrafları basına yansıyan Birkan ile Hanifee ve Birkan’ın annesi arasında sert bir sözlü tartışma yaşanmıştı. O günden beri Hanife, canlı yayına çıkmıyor…

Birkan’dan Hanife istedi iddiası

Damat adayı Birkan canlı yayında Hanife ile ilgili olarak “Kendisine talip olmamı istedi” demişti.

Bu itham karşısında oldukça sinirlendiği gözlenen gelin adayı Hanife “Esmira her gün size geliyor. Bunu çok iyi biliyorum.” diyerek karşılık vermişti.

Birkan’ın annesinden Hanife’ye sert sözler “Senin oğlumla ne derdin var?”

Birkan’ın annesi Songül Hanım Zuhal Topalla programına öfkeyle gelerek “Eteğindeki pirinci döken kişi onu da seçmesini başlayacak” diyerek söze başladı ve Hanife’ya “Senin oğlumla ne derdin var?” diyerek çıkıştı. Songül Hanım ile Hanife arasındaki tartışma sert bir üslupta devam etti.

Hanife sinirlendi “Ben bugün veli toplantısı olduğunu bilmiyordum”

Birkan’ın annesinin stüdyoya gelmesinin ve kendisini itham etmesinin ardından “Ben bugün burada veli toplantısı olduğunu bilmiyordum, bilseydim ben de annemle gelirdim” diyerek tepkisini yerine getirdi.

Birkan’ı burada rencide edemezsin diyerek çıkışan Songül Hanım sözünün sık sık kesilmesine de sinirlendi. O anlar canlı yayında şöyle yaşandı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]