Gelin adayı Hanife bu sezon da Zuhal Topal’ın en büyük kozu

Zuhal Topal’la adlı evlilik programının  müzmin gelin adayı Hanife, programda devam kararı aldı. Yeni sezonda program sunacağı iddiaları ise “fos” çıkmış oldu. Zuhal Topal, yüksek reyting getiren gelin adayı  Hanife’den vazgeçemedi.  Hanife, yeni sezonda da Zuhal Topal’ın en güçlü silahı olmaya devam edecek. Hanife’nin yeni sezonda Star TV’de ekrana gelecek olan Zuhal Topal’ın programında yer alacağına dair bilgi ise yeni sezon fragmanı ile ortaya çıktı.

HANİFE, ZUHAL TOPAL’IN YENİ SEZONDA DA EN GÜÇLÜ SİLAHI OLACAK

Uzun bir süredir Hanife’nin Zuhal Topalla programından ayrılacağı ve Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Kısmetse Olur programına transfer olacağı konuşuluyordu.

Bu konular ile ilgili şuana kadar herhangi bir açıklama yapılmazken yayınlanan yeni sezon fragmanı tüm söylentilere bir cevap niteliği taşıyordu. Yeni sezonda Star TV’de yayınlanacak olan Zuhal Topal’la, Hanife’nin yanı sıra eski loca adaylarıyla da yeni sezonda devam edeceği öğrenildi. Hanife’nin yeni sezonda da Zuhal Topal ile yoluna devam edecek olması, genç gelin adayının çok sayıdaki hayranlarının da merakını belli ölçüde gidermiş oldu. Hanife’nin sevenlerini şimdiden heyecan sarmışa benziyor.

TALİPLİLERİNE “HAYIR” DEMESİYLE ÜNLENDİ

Kendisine gelen taliplere “hayır” sevabını vermesiyle ünlenen ve uzun bir süre loca adaylarından Umut’a karşı beslediği duygularla dikkat çeken Hanife, sonrasında ise diğer bir loca adayı Deniz ile bir ilişkiye başlamıştı.

Deniz ile Hanife arasındaki ilişkiyi tüm izleyenler desteklemesine rağmen bu ilişkide de mutlu sona ulaşılamamıştı. Uzun bir süre büyük bir aşk yaşayan Deniz ve Hanife, Hanife’nin kıskançlıkları nedeniyle ilişkilerine nokta koymuşlardı.

Programın yeni sezonu için çekilen fragman oldukça dikkat çekici. Mizansen şeklindeki fragmanın en dikkat çekici ismi ise Hanife oldu.

İşte, Zuhal Topal’la’nın yeni sezon tanıtım videosu:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]