Game Of Thrones’un tasarımcısı Onur Can Çaylı Türkiye’de

İstanbul Medya Akademisi, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın GENÇDES projesi kapsamında desteklediği “3D Konsept Tasarımı” eğitimini , ücretsiz olarak düzenledi. Yeni yetenekler ve tasarımcıların kazanılması hedeflenen kursa dev bir isim katıldı. Bu önemli kurs, Game of Thrones dizisinin karakterlerini tasarlayan ve Hollywood’ta önemli işlerin altına imza atan ünlü konsept tasarımcısı Onur Can Çaylı ile 26 Kasım’da başladı.

Dizayn, çizim teknikleri, canlı model çizimi, program uygulama teknikleri, yaratıcı fikir geliştirme ve 3D konsept oluşturma teknikleri gibi eğitimler sonunda, başarılı katılımcılara sertifika verilecek. Kursta başarı gösteren kişiler ise Onur Can Çaylı’nın film projesinde görev alabilecek.

onur-can-cayli

ONUR ÇAYLI KİMDİR?
Game of Thrones dizisindeki tasarımlarıyla ismini duyuran Onur Can Çaylı, Amerika’daki film sektöründe yaklaşık 8 yıldır çalışıyor. Grafik tasarım ve güzel sanatlar alanında Türkiye’de eğitim gören Onur Can Çaylı, Amerika’da animasyon ve görsel efekt üzerine master yaptı. Spiderman, Man in Black, Avengers, Terminator, Antman, Unbroken, Strangerthings, The Hunger Games gibi filmlerde, dizi ve bilgisayar oyunlarında çalıştı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]