Game Of Thrones ne zaman başlayacak?

Dünyaca ünlü dizilerden birisi olan Game Of Thrones ile ilgili en çok sorulan soruların başında Game Of Thrones ne zaman başlayacak sorusu yer aldı. Milyonlarca izleyici bu sorunun yanıtını şimdiden merak ediyor.

GAME OF THRONES 7. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Dünyada en çok izlenen dizilerden birisi olan Game of Thrones 7. sezon için yayınlanacağı HBO kanalından onay almayı başardı. Dizinin bu kadar kolay şekilde onay almasında izlenme oranının çok yüksek olması şüphesiz çok etkili oldu. Dizi ekibi onayın alınmasının ardından GoT 7. sezon için çalışmalara başladı. Şu anda Game of Thrones yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı netleşti. Önceki sezonların Nisan’da başlayan dizi bu sezona biraz daha geç başlayacak. GoT yeni sezon 1. bölümüyle 25 Haziran 2017 tarihinde HBO’da yayınlanacak.

GAME OF THRONES ÖZEL EFEKTLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Geçtiğimiz günlerde dizinin kamera arkası görüntüleri yayınlanmış ve bu görüntüler oldukça ilgi görmüştü. Geçtiğimiz günlerde ise özel efektlerinin oluşturulduğu bir video yayınlandı. Bolca özel efekt içeren Game Of Thrones’un Kings Landing şehrinin de bilgisayar desteği ile yapıldığı konuşuluyor. Ayrıca büyük insan kalabalıkları da yine çoğu zaman bu efektler yapılarak kullanılıyor. Daha önce yayınlanan özel efekt videosunda ise Khalessi’nin ejdarhalarının yapımı anlatılmıştı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]