Oyun

Game of Thrones mobil oyun ile tanıştınız mı?

Fenomen dizi Game of Thrones (GOT) için mobil oyun geliştirildi. Artık GOT’un bir oyunu var… Game of Thrones izleyicileri için HBO ve Warner Bros işbirliği ile bir mobil oyun geliştirildi. Oyunun Türkçe karşılığı ise “Taht Oyunları: Fetih”.

7. sezonun da bitimiyle gözlerini 8. sezona diken GOT hayranları bir yıl boyunca oyun ile oyalanmak zorunda… İzlenme rekorları kıran dünya çapında ünlü dizi Game of Thrones’ın mobil oyununun ne zaman piyasaya çıkacağı merak konusu oldu? Açıklama resmi sitede yayınlandı… Taht oyunları heyecanı mobil olarak devam edecek. Yapılan açıklamaya göre Taht Oyunları: Fetih ile oyuncular Westeros’ta, kendi hanelerini kuracak ve yedi krallıkta hüküm sürebilmek için “Demir Taht” için savaşabilecek.

 

Game of Thorenes: Conquest nereden oynanacak? 

Açıklamaya göre; stratejik MMO tarzındaki Game of Thrones: Conquest oyununu Android ve IOS tabanlı cihazlarından oyanayabilecekler.

Game of Thrones: Conquest Google Play indirmek için tıklayınız

Game of Thrones: Conquest AppStore indirmek için tıklayınız

Game of Thorenes: Conquest oyununda hangi karakterler yer alacak? 

GOT: Conquest oyununda, dizinin Deanerys Targanyen, Tyrion Lannister, John Snow gibi ünlü karakterler bulunacak.

 

Game of Thorenes: Conquest oyunu çıkış tarihi belli mi?

Game of Thrones’un resmi oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Resmi siteden yapılan açıklamaya göre; HBO ve Warner Bros işbirliğiyle Turbine tarafından geliştiren “Game of Thrones: Conquest” (Taht Oyunları: Fetih) adlı oyun, bu yılın sonunda piyasa sürülecek. Ancak merak eden GOT hayranları oyunun web sitesinden ön kayıt yaptırarak, oyun oynarken kullanabilecekleri “Gece Nöbeti” teçhizatı, altın ya da çeşitli indirimler kazanabilecek.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı