Game Of Thrones hayranlarına kötü sürpriz

Sezon finaliyle izleyicisine şimdilik veda eden dünyada milyonlarca takipçisi ve de fanatiği olan Game Of Thrones’un yeni sezonunun ne zaman başlayacağı şimdiden merak konusu oldu. Fenomen dizinin yeni sezonda ne zaman başlayacağıyla ilgili ilk açıklama geldi. Bu açıklama Game Of Thrones hayranlarını üzeceğe benziyor.

Dizinin yapımcılarından David Benioff ve D.B Weiss konuyla ilgili yaptıkları açıklama ile dizinin başlayacağı tarih hakkındaki spekülasyonları gidermeye çalıştılar.

YENİ SEZON BİRAZ GEÇ BAŞLAYACAK
Genellikle 10 aylık bir aradan sonra ekranlara dönen Game Of Thrones, bu kez izleyicisini biraz daha fazla bekletebileceği haber veriliyor. Yapımcılardan yapılan açıklamaya göre, serinin yeni sezonunun start alacağı tarih henüz belli değil. Yapımcılar Benioff ve Weiss’ın yeni sezonun beklenenden daha geç başlayacağını açıklamaları moralleri bozdu. Yapımcıların bu açıklaması Game Of Thrones’tan hayranlarına üzücü haber olarak yorumlandı.

KIŞ MEVSİMİ BEKLENİYOR
Dizide ‘kış’ın gelmesi nedeniyle uygun hava koşullarının oluşmasını beklemek zorunda olduklarını belirten ikili gecikmenin nedenin aynı sebep olduğunu belirtti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]