“Game of Thrones” 7. sezonu ABD ile aynı anda Digiturk’ten yayınlanacak…Peki ne zaman?

Türkiye’de de tüm dünyadaki müdavimlerinin büyük bir merakla bekledikleri “Game of Thrones”un yedinci sezonu nihayet başlıyor. Sevilen dizinin 7. sezonunun başlamasına artık sayılı günler kaldı. Game Of Trhrones’un 7. sezonu 17 Temmuz’dan itibaren Digiturk ekranlarından izleyicisiyle buluşacak. İşte, Game Of Thrones’un yeni sezon bölümlerinin izlenme seçenekleiyşe ilgili detaylar..

GAME OF THRONES’UN 7. SEZONU 17 TEMMUZ’DA BAŞLIYOR

TV tarihinin en çok izlenen ve her sezonu olay olan dizilerinden “Game of Thrones”un yeni sezonu ABD ile aynı anda saat 4.00’ten itibaren Türkçe altyazı seçeneği ile her Pazartesi beIN Connect web ve mobil uygulamalarında; akşam 22:00’de ise Türkçe-İngilizce altyazı ve Türkçe dublaj seçeneği ile beIN Series SCI-FI’da yayınlanacak.

Ayrıca, yedinci sezon ile birlikte geçmiş altı sezonun tamamı da beIN Connect’ten izlenebiliyor. Üstelik, 17 Temmuz’a kadar 6 sezonun tamamı beIN CONNECT’te, 17 Temmuz’da ise yedinci sezonun ilk bölümü hem beIN Series SCI-FI’da hem de beIN Connect web ve mobil uygulamalarından tüm üyelere açık olacak.

6 SEZONUN TAMAMI beIN CONNECT’te

Game of Thrones izlemeyen kalmasın diye, yeni sezon öncesinde tüm Digiturk üyeleri, 17 Temmuz’a kadar şu ana kadar yayınlanan altı sezonun tamamını beIN CONNECT üzerinden ücretsiz olarak izleyebilecekler.

DIGITURK’TE BAŞKA HANGİ DİZİLER İZLENİYOR?

Digiturk, Game of Thrones’un yanı sıra rating rekorları kıran House of Cards, Westworld, The Flash, The Big Bang Theory, Mr. Robot, Modern Family, Grey’s Anatomy, Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D’ gibi dizileri de Türkiye’de üyeleriyle buluşturuyor.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]