Dizi TVTelevizyon

Game Of Thrones 7. sezon ne zaman başlayacak?

Tüm dünyada ilgiyle izlenen Game Of Thrones dizisinin 7.sezonunun ne zaman başlayacağı merak konusu. Öte yandan Game Of Thrones’un 7. sezon fragmanı yayınlandı. Game Of Thrones’un yapım şirketinden yapılan açıklamada dizinin Nisan 2017’de değil daha geç bir tarihte başlayacağını duyurması dizinin müdavimlerini üzdü. Dizinin sıkı takiğçileri şimdilik yayınlanan 7. sezon fragmanı ile teselli bulmaya çalışıtıorlar. Game Of Thrones yeni bölüm fragmanı beklendiği gibi büyük ilgi gördü. Yapılan açıklama ve yorumlarda 7.sezonda izleyicileri büyük sürprizler beklediği ifade ediliyor.

 

Game Of Thrones 7. sezon ne zaman başlayacak?

“7. sezon ne zaman başlıyor?” sorusunun yanıtı ve spoiler detayları dizinin fanatikleri tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Önceki sezonları genellikle Nisan Ayı’na denk geldiği için Game Of Thrones yeni sezon için de başlangıç olarak Nisan Ayı tahmin ediliyordu. Ancak Game Of Thrones’un yönetmenlerinden David Benioff ve Dan Weiss dizinin Nisan 2017’de değil daha geç bir tarihte başlayacağını duyurmaları beklenmedik bir sürpriz tadında karşılık buldu.

Birçok farklı ülkede çekilen ve çekimleri uzun sürdüğü için her sezonu 10 bölüm süren dizinin 67. Emmy Ödülleri töreninde 12 dalda ödül kazanarak geceye damgasını vurmasının sürpriz olmadığı kabul ediliyor. HBO’nun fenomen draması Games of Thrones, bu yıl da 23 dalda aday gösterilerek ödüllere ağırlığını koymuştu.

GAME OF THRONES ÖZEL EFEKTLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Geçtiğimiz günlerde dizinin kamera arkası görüntüleri yayınlanmış ve bu görüntüler oldukça ilgi görmüştü. Geçtiğimiz günlerde ise özel efektlerinin oluşturulduğu bir video yayınlandı. Bolca özel efekt içeren Game Of Thrones’un Kings Landing şehrinin de bilgisayar desteği ile yapıldığı konuşuluyor. Ayrıca büyük insan kalabalıkları da yine çoğu zaman bu efektler yapılarak kullanılıyor. Daha önce yayınlanan özel efekt videosunda ise Khalessi’nin ejdarhalarının yapımı anlatılmıştı.

GAME OF THRONES 7. SEZON NE ZAMAN HANGİ TARİHTE BAŞLIYOR?

Mike Lombardo, yaptığı açıklamada”Benioff ve Weiss’ın gerçekleştirmek istediği her türlü düşünceye açığım, zira Game of Thrones dünyasında bir hikayeyi anlatmanın pek çok yolu var. Şu an sadece dizinin geleceğine odaklanıyoruz. Elimizde George R. R. Martin’in yarattığı devasa bir dünya var. Ama şimdilik bütün odağımız dizinin önümüzdeki sezonlarına yönelik, henüz spin-off konusu resmi olarak ortaya atılmadı.” diye konuştu. Game Of Thrones yeni sezon gelişmeleri arasında dizinin 7 bölümden oluşacağı da iddia ediliyor.

GAME OF THRONES 7. SEZON FRAGMANI-İZLE

https://www.youtube.com/watch?v=T5npVmbQcSg

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün