Galaxy Note 4 için gelen son güncellemede neler var?

Samsung bugün Galaxy Note 4 için son bir güncelleme yayınladı. Gelaxy Note 4 için gelen yeni güncellemede neler yer alıyor? Samsung, iki yıl aradan sonra Note 4 model cihazları için yeni bir güncelleme sundu. Gelen yeni güncellemeyle birlikte Samsung Note 4’deki bir çok hatanın düzeltilmesini ve güvenlik açıklarını kapatılmasını amaçlıyor.

an itibarı ile bütün ülkelerde dağıtılmasa bile Avrupa’da dağıtım başlamış bulunan güncelleme Samsung’un Kies programı üzerinden veya FOTA üzerinden yüklenebililyor.

Galaxy Note 4 için gelen yeni güncelleme ile Google’ın dahil etmiş olduğu güvenlik paketlerinin de yer aldığını belirtelim. Son güncellemeyle kullanıcılar cihazlarını çok daha stabil bir şekilde kullanmanın keyfini yaşayacaklar.

Güncelleme ile TouchWiz sürümü oldukça geliştirilmiş olduğu görülüyor. Bununla birlikte Galaxy Note 7 için gelen Samsung Cloud uygulaması bu güncellemeyle beraber Galaxy Note 4 kullanıcılarına da geleceğini söyleyelim. Samsung Cloud uygulaması ile 15 GB’lık fotoğraf, video ve dosyalarınızı bedava saklayabilirsiniz.

Galaxy Note 4 güncellemesi henüz ülkemizde aktif değil.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]