Galatasaray’dan Hıncal Uluç açıklaması

Öte yandan Hıncal Uluç’un A Spor kanalında Galatasaray kulübüyle ilgili yaptığı kimi yorumlara kulübün resmi web sitesinden açıklama geldi.

Galatasaray kulübünden yapılan açıklama aynen şöyle:

 

Yazar ve yorumcu Hıncal Uluç’un, A Spor ekranlarında dile getirdiği ve bugünkü Fotomaç Gazetesi’nde tam sayfa yer bulan eleştiri sınırlarını aşan sözlerini esefle kınıyoruz.

Hıncal Uluç’u yorum yapmaya iten neden, menajer Guido Albers’in bir TV programına bağlanarak yaptığı açıklamalarının ve ardından gazetelerde yer alan haberlerin kulübümüz tarafından yalanlanmamasıdır.

Uluç aynı yazısında, “Sneijder’in menajeri benim niye muhatabım olsun. Canı cehenneme. Kim olduğunu bilmediğim bir komisyoncu. Elin komisyoncusuyla ben niye muhatap olayım” dedikten sonra da, “Başkan Dursun Özbek neden bu adama bir cevap vermedi” diye sormaktadır.

Elbette ki Albers, profesyonel futbolcumuz Wesley Sneijder’in menajeri olması sebebiyle kulübümüzün muhatabıdır ve konuyla ilgili muhatabı, yani bu işlerden sorumlu profesyonel tarafından kendisine gerekli cevap verilmiştir.

Konunun Hıncal Uluç gibi duayen bir isim tarafından yeniden gündeme getirilmesi vesilesiyle şunu belirtmekte fayda görüyoruz: Mustafa Denizli’nin göreve getirildiği dönemde hoca konusu futbolcularımızla istişare edilmemiştir. Aralarında Guido Albers’in de yer aldığı bazı menajerler çeşitli isimler önermiş, yönetimimizin tercihi Sayın Denizli’den yana olmuştur.

Kamuoyunun bilgisine sunarız…

Galatasaray Spor Kulübü

 

ERSUN YANAL HABERİNE YALANLAMA

Galatasaray’da Mustafa Denizli’nin istifasından sonra teknik direktör arayışları tüm hızıyla devam ediyor.  Medyada Galatasaray’ın başına gelecek teknik direktör konusunda öne çıkan son isim Ersun Yanal oldu. Yanal’ın adı o kadar konuşuldu ki usta teknik adamın adının Galatasaray’la birlikte bu denli anılınca Galatasaray kulübünden açıklama kaçınılmaz oldu.

Kulübün resmi sosyal medya sitesinden yapılan kısa ve net açıklamada haber kesin bir dille yalanlandı.

Medyada kulübün Ersun Yanal ile görüşme masasında olduğu haberinin asılsız olduğu resmiyet kazandı.

Galatasaray’ın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada; “Bilgilendirme: Teknik Direktör arayışları çerçevesinde Ersun Yanal ile temasa geçildiği haberi yalandır” ifadesine yer verildi.

Galatasaray’da teknik direktör Mustafa Denizli ile yolların ayrılmasından sonra yerine kimin geleceği konusunda haberlerin ardı arkası kesilmiyor.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]