Yerli Dizi

Fulden Akyürek Show TV’nin iddialı dizisinde

Başarılı oyuncu Fulden Akyürek Show TV’nin son dönem en iddialı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Kardeş Payı, Bir Deli Rüzgar, Acayip Hikayeler gibi dizi projelerinde de yer alan Fulden Akyürek Pana Film imzalı Nöbet dizisinin oyuncu kadrosuna transfer oldu.

NÖBET’İN SİTARE’Sİ: FULDEN AKYÜREK

Nöbet’in iddialı kadrosuna yeni bir isim daha katılıyor; Fulden Akyürek! Nöbet’te ikinci bölümde heyecan daha da artıyor. İlk bölümünde dikkat çeken iddialı kadrosunun gittikçe büyüyeceğinin habercisi Akyürek, ‘Sitare’ isminde bir ses sanatçısını canlandırıyor.

Hatay Elmalı’da bir lokalde şarkı söyleyen Sitare’nin (Fulden Akyürek), bölgenin zengin ailesi Cevranlarla ilişkisi de dikkat çekecek. 4 sene önce geldiği Elmalı’da, Ziya Cevran (Kürşat Alnıaçık) ile yakınlaşan Sitare güzelliğiyle de bölge halkının dilinde olan bir karakter durumunda.

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet’in başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

‘Nöbet’  yeni bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV ekranlarında olacak.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı